Jump to content
  • 0

PSP ISO - size

Pit-Bull
 Share

Question

Ahoj už jsem to zkoušel hledat na google ale nenašel a moc se v tom taky neviznám a tak bych se chtěl zeptat kolik mají mít v originálu hty GTA Liberty City Stories a GTA Vice City Stories. Ptám se protože se mi na PSP občas sekají i ISO hry (např. Split Second, a právě zmíněné GTA LCS) a tak bych potřeboval stáhnout znovu ty GTAčka hlavně LCS a tak potřebuju vědět jakou to má mít velikost protože bych to nechtěl znova stahovat zbytečně.... Moooc děkuju :( Thx

11 answers to this question

Recommended Posts

• 0

Oba dva tituly mají přes 1 GB takže pokuď hra splňuuje tuhle velikost tak je automaticky full a navíc to se sekáním nemá nic společnýho. Pokavaď je teda v .ISO formátu a seká se tak zkus nataktovat Game CPU na 333/166 a pokavaď nezabere tak máš asi shit paměťovku. Já osobně třeba teď pařim VCS na Fatku, formát mám ISO, CPU na Default, paměťovku fake a hra jebe bez jedinýho problému...

• 0

jj mám Game Card ale radši bych ty origa gigabitový hry pls hodně odkaz na obě GTAčka originální (1Gb+) který sou 100% funkční na regionu (US/EU) asi moc nezaleží ale hl. ať je to to origo... Thx (pak napíšu jestli to bylo hrou čí PSPčkem nebo kartou)

PS: z té stránky Game Card nejsou karty FAKE ne? :(

EDIT: na uložku jsem našel GTA VCS který má 1,17Gb a druhý který má přes 1,5Gb a to samé u LCS :( nwm jaký mám stáhnout radši sem dejte link na ty GTAčka vy z nějaký stránky kde víte že je to origo moc se v tom neviznám....

http://console-forum.net/tema/105390-balik-her-na-czshare-com-112her?highlight=GTA+Vice+City+Stories+ISO