Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Heroes of Newerth


Pit-Bull

Recommended Posts

Tak jsem si stáhnul ten League of Legends a nainstaloval ale když to spustím tak se to tam uptaduje a hned to zase spadne a třeba po minutě se to zase objeví a začne upatovat a furt dokola lol!!! nevím co mám dělat a kde se registrovat :(:(:(

EDIT: a ukazuje mi to internal error - ASSERT: Pointer is NULL... (druhej řádek) (socket.c/307)

EDIT2: registraci jsem našel ale problém se hrou trvá a nevím proč to nejde stahoval jsem to z hotwaru kde jde skoro vše ale myslím si že je ta hra hodně zmenčená protože to teďka stahuju přes origo launcher a tam to má 1,2Gb a já to z hotwaru stahoval a mělo to 550Mb tak tam asi něco chybí a proto to hazí chybu :(:(

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

spis bych dodal pridej si me pit-bull nick Elither a muzu te naucit zaklady atd jinak dota je stara a je to jen mod toto je plna hra! s plnym supportem kazdy 14 dni nova postava + novy patche!...Za jeden rok pusobeni uz ma hafo oceneni proste tahle hra jde nahoru!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu