Jump to content

PlayStation magazín Rock On!


gamerock
 Share

Recommended Posts

Zdravíme všechny majitele hračiček se značkou PlayStation,

jménem našeho webu GameRock Vám zde představujeme zcela nový a originální magazín, který shrnuje všechny důležité události, které se udály v uplynulém měsíci ve světě PlayStation. Celým magazínem Vás navíc provede naše spoře oděná slečna, jenž nafotila exkluzivní fotky jen pro náš portál, takže tyto snímky můžete vidět jen u nás. Těšíme se tedy na Vaší návštěvu a doufáme, že Vás tento projekt alespoň trochu potěší. S pozdravem GameRock.cz

ODKAZ NA MAGAZÍN ZDE

titulka-mal.jpg

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • 1 month later...
  • 4 weeks later...
  • 4 weeks later...
  • 4 weeks later...
  • 1 month later...

S příchodem dalšího měsíce tu je již sedmé pokračování PlayStation magazínu Rock On!, které přináší spoustu zajímavého čtiva a fotografií rozprostřených na 33 stránek. Pro jeho fanoušky je největším lákadlem rozhovor s historicky první dívkou Rock Onu! Jeesy, na který navazuje například recenze multiplayeru Socom 4, první pohled na Deus Ex: Human Revolution, nebo článek věnovaný očekávané hře Duke Nukem Forever.

nahled.jpg

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...

Tentokráte bez problémů a trápení vypouštíme do oběhu další číslo PlayStation magazínu Rock On!. Nové vydání je hodně živeno událostí s názvem E3, která nám přinesla celou řadu novinek ze světa her a hlavně i hardwaru. V článku Bes of E3 jsme se pokusili vypíchnout co nejzajímavější momenty kolem her, ale ani na povídání kolem nového hardwaru jsme nezapomněli. Nechybí ani tradiční téma "První pohled", jež se nese ve sportovním duchu a představuje vám FIFU12 spolu s NHL12. Věříme, že vás zaujme i rozhovor s fotbalovým reprezentantem Michalem Kadlecem, který je první známou osobností u našeho výslechu. K dispozici je i ustálený Wasillův technický koutek, který přináší neutichající souboj Plazma vs LCD. Pokračujte kliknutím na obrázek.

nahled.jpg

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • 3 weeks later...

Ani o prázdninách si nedáme pokoje a budeme vás zase otravovat s dalším číslem magazínu Rock On! Ušli jsme už docela dlouhou cestu, které u posledního čísla vyústila v další posun této naší práce. Rozhodli jsme si udělat radost a nastartovali jsme tisk Rock Onu!, jehož tištěná podoba je takovou naší odměnou. Konečně si tak můžeme osahat jediný český (neoficiální) PlayStation magazín, navíc vycházející pod hlavičkou našich stránek. Tak trochu nabuzení jsme se vhli na další číslo, kterému vévodí článek o návratu série Tomb Raider, pozadu nezůstává ani rozhovor s tenistou Jiřím Veselým, či recenze na Homefront a dvě hry z kategorie Minis. Obzvláště bych chtěl vyzdvihnout první pohled na Assassin's Creed: Revelations, jenž je psán mistrnnou rukou našeho nejpilnějšího pisálka krtka.

NOVĚ NABÍZÍME MOŽNOST OBJEDNÁVKY MAGAZÍNU V TIŠTĚNÉ PODOBĚ!!! NÁHLED PŘEDCHOZÍHO TISKU

ZDE

nahled.jpg

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use. Privacy Policy