Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Elder Scrolls V: Skyrim


tekken90

Recommended Posts

Hele, jak je ten ajch/trophy War Hero + Hero of Skyrim, to je za jakou frakci? Stormcloak, Imperial Army nebo jak? Jsem nováček ve skyrimu a dalo by se říct i v RPG, tak radte prosím, jinak viděl jsem návod jak se dostat k Dark Brotherhood, ale jak dlouho mi to potrvá než se mi to povede?

Ke Stromcloakům se přidej! :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Odpovědi 484
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Nejvíc přispívající

nechci kecat, ale ja sem se dostal do takoveho zabugovaneho mista, pridal sem sek Storm., potom jsem udelal hlavni misi, ve ktere se vyjednavalo uzemi a potom uz jsem nemohl dal pokracovat u Storm. v misich...proste se to nejak bloklo, bylo to i s aktivni misi, kde jsem mel vratit valecnou sekeru...proste ani ten Jarl, ani hlavni vudce Storm. uz mi nedavali zadny ukol, jen odkazovali na toho druheho, takze sem musel nahrat drivejsi save a ty trofeje ziskat driv...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Třeba já sem sice na PC ale dohrál hlavní příběh a až potom sem dělal ostatní věci a dokončoval bratrstva .. Mám teď už magii v ledohradu , cech zlodějů , ve větrnym žlebu i družiníky .. Jediný co nemám a co mi chybí je temný bratstvo .. Ale to je tím že už to asi měsíc nehraju .. Dostal sem se na lvl 40 a hra pro mě stratila smysl .. I když se dá hrát stále do nekonečna ..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

nechci kecat, ale ja sem se dostal do takoveho zabugovaneho mista, pridal sem sek Storm., potom jsem udelal hlavni misi, ve ktere se vyjednavalo uzemi a potom uz jsem nemohl dal pokracovat u Storm. v misich...proste se to nejak bloklo, bylo to i s aktivni misi, kde jsem mel vratit valecnou sekeru...proste ani ten Jarl, ani hlavni vudce Storm. uz mi nedavali zadny ukol, jen odkazovali na toho druheho, takze sem musel nahrat drivejsi save a ty trofeje ziskat driv...

Řešení = udělat si save před poslední misí a pak to dokončit, a pak nahrát save, no problema.

Edit: jako první jsem se rozhodl přidat k Thief Guild, jde mi hlavně o to dostat Nightingale Armor, líbí se mi ze všech nejvíc. Pak půjdu asi do Dark Brotherhood a nakonec do Imperial Army nebo Stormcloak, můžu být třeba ve 3 guildách na jednou?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jo můžeš . :) já sám sem v několika guildách . Jen to si chce dát pozor na to do kterejch vstoupíš protože po tobě pak můžou na některých místech jít za zločiny proti jejich zemi .

No, tak za Thiefes nebo Dark Brotherhood mě snad neodhalej :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ty kráso čtu tady ty český překlady a chce se mi blejt :D Jinak můžeš být ve všech čtyřech guildách, nijak mezi sebou nekolidují. Pouze questovou linii občanské války je zapotřebí dojet před ukončením hlavního příběhového questu. Předevčírem jsem konečně udělal platinu a du se odreagovat do Saint's Row the Third :))

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jaj to bude jízda, nejdřív dokončit main story questy.

Potom:

- Thiefes

- Dark Brotherhood

- Companions

- College of Winterhold

a nakonec Stormcloak nebo Imperial Army, ach - to bude dlouhá jízda.

edit: rozhodně se připojim k Stormcloakům a né k těm Imperiálním krysám.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já sem si včera čet seznam kouzel a i jiný věci, a zjistil sem že může bejt celkem sranda hrát jen s kouzlama, light armor (hlavu, ruce, nohy), enchantama, a to všechno za high elfa ... protože pak se dá nasbírat asi 500 % regenerace magicky, to nemluvim o kapacitě, a hlavně ty kouzla co sem našel - paralýza z kouzla to sem fakt nečekal, hlavně jakmile máte Daedric lorda tak je všechno lehčí..

já hraju ted druhou postavu v těžkym stylu - heavy armor, obojručky, enchantmenty (kvuli max damagi a tak), luk, mozna alchemie

pak zkusim toho elfa, láká mě to celkem, už sem si vyzkoušel hraní s light armor, jednoručkou ve stealth stylu, ted dělám toho hromotluka a pak zkusim toho kouzelníka..

a ten cration kit je na výrobu novejch věcí nebo na skinování ? já s tim nic dělat nebudu asi, ale jenom na co se těšit, některý skiny ke stažení sou mazácký

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

hroznej byl tak jeden draugr v dungu kde jsi měl najít tu jakože zrádkyni thieves guildu, měl strašně moc HP a používal shout na odzbrojení a vzal mi mou epickou ebonitovou obojruční sekyru :D a s tim lukem mě to tak bavilo hlavně v té jeskyni do které si šel ve vedlejším questu (ten jak si zhasl maják a pak si šel do nabourané lodi atd.) tam šli dobře kosit na dálku

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu