Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Elder Scrolls V: Skyrim


tekken90

Recommended Posts

jo já sem zjistil že oni maj ten disarm shout a ten unrelenting force shout, ale nikdy se mi nestalo že by mě odzbrojili , jen mě parkrat seřvali že sem odlít, ale nic vážnýho :D

jinak sem si našel teleport na tu vyvojářskou místnost a docela sem koukal kolik unikátních zbraní sem nenašel.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Odpovědi 484
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Nejvíc přispívající

jo já sem zjistil že oni maj ten disarm shout a ten unrelenting force shout, ale nikdy se mi nestalo že by mě odzbrojili , jen mě parkrat seřvali že sem odlít, ale nic vážnýho :D

jinak sem si našel teleport na tu vyvojářskou místnost a docela sem koukal kolik unikátních zbraní sem nenašel.

Lol jakej teleport? :D Jinak já jsem level 11 a ted už mám hotové 3 mise nebo 4 mise za stormcloaky, myslíte že z levelem 11 můžu dodělat celej questline stormcloaků nebo musim být větší level protože to bude ještě těžší?

Jinak s tím disarm shoutem, to ta zbran nadobro zmizí? Nebo se to může třeba přidat tomu kdo zakříčí a až ho zabiješ tak se ti to dá zpět?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ale platinu udělám.. musím!

me to po platine prestalo bavit...uz sem ztratil motivaci porad koukat na ty nahravaci obrazovky a navic sem to "dohral" jeste pred patchem, takze mi to i dost lagovalo...nahral sem 110 hodin a kdybych dal vic, asi uz by mi z toho hrablo, kazdopadne platina je jednoducha, nejvetsi zasek jsou ty ukoly pro zlodeje v Riftenu, to mi trvalo nejdyl

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 1 month later...

Nevíte jak to vypadá s tím 1.5 patchem který by měl přidat do hry nové killcam pro kouzla a luky ... Prý už se jen čeká na schválení od Sony a MS ... Jinak já hraju za Nordku , zaměření převážně na Lukostřelbu a lehké jednoruční zbraně (je to hodně takový všehochut , umí kouzlit , stílet z luku a být se jednoruční sečnou zbraní , obouručky taky zkouším ale jsou hodně pomalí a demage taky nic moc :) ) ... Mam za sebou asi 20lvl a tedka zrovna dobívám za stormcloacky tu Samotu nebo co je to za tvrz ... U příběhové linie jsem za tím jak sem měl najít Svitek předků , a donést ho do časoprostorové trhliny ...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

^ kazdej ti rekne neco jinyho, ja jsem to ale prodal jeste v dobe, kdyz nevysel zadny "ted uz to snad nebude lagovat" patch, ale realita je, jak sam vidis, uplne jina...ted to snad prej zamrza, kdyz hrac vleze do vody :D tak jako co to ma byt...ps3 uz to proste nestiha a jestli mas doma nadupane pc, asi bych si to radeji zahral na nem

SONY slibovali, ze ps3 vydrzi 10 let a vem si, ze tento rok jsou teprve v pulce a multiformatove hry uz to nezvlada...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

PS3 svoje hry zvládá v pohodě, nikdo snad nečeká, že bude konkurovat moderním PC. Že Bethesda vydá zabugovanou hru opravdu není problém Sony. I když musím souhlasit s tím, že pokud Bethesda ví, že má verzi v takové kvalitě, má ji vydat se spožděním, případně vůbec.

A popravdě, zrovna u téhle firmy snad nikdo nečekal bezproblémovou hru. Minulost mluví za vše.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

PS3 svoje hry zvládá v pohodě

A popravdě, zrovna u téhle firmy snad nikdo nečekal bezproblémovou hru..

jasno no, ps3 zvlada svoje hry skvele...to mame uncharted, ratcheta a z multiplatformovych maximalne fifu :D tahle generace stoji za velky kulovy...nebo jsem jen vsadil na blbou znacku?

jasne, vsichni vedeli, ze to na konzolich bude stat za shit, ale desitkama a ocenenima se nesetrilo. recenzenti maji v dnesni dobe nasrano v kalhotech a kdyz my si pak v dobre vire koupime "skvelou hru", nezbyde nam nic jineho, nez si postezovat na foru... pak se vsichni nemaji divit, ze jsou bazary plny her :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

jasno no, ps3 zvlada svoje hry skvele...to mame uncharted, ratcheta a z multiplatformovych maximalne fifu :D tahle generace stoji za velky kulovy...nebo jsem jen vsadil na blbou znacku?

No, pokud to bereš takhle, tak to je problém generace, ne platformy. 90% her je stejných na obě konzole, pokud se ti nelíbí, je jasné, že budeš zklamaný. Já to vidím trochu jinak a IMO i v téhle generaci vyšla spousta dobrých her.

Ale o tom řeč nebyla. Mluvilo se hlavně o technické stránce her. Sem tam bugy se objevují, to je bez debaty a proto existují patche. I v minulých generacích bugy byly, jen se musel dávat větší pozor, nešly opravit. Opravdových bugfestů jako Skyrim zase tolik není.

jasne, vsichni vedeli, ze to na konzolich bude stat za shit, ale desitkama a ocenenima se nesetrilo. recenzenti maji v dnesni dobe nasrano v kalhotech a kdyz my si pak v dobre vire koupime "skvelou hru", nezbyde nam nic jineho, nez si postezovat na foru... pak se vsichni nemaji divit, ze jsou bazary plny her :)

Zrovna Skyrim na PS3 víceméně recenzovaný nebyl, nebyly k dispozici kopie. Drtivá většina recenzí byla pro PC a Xbox. Asi náhoda.... Ale kdepak, Bethesda jasně věděla, že PS3 verze stojí za starou belu a bylo ji jasné, že pokud se to dostane ven, prodeje utrpí. IMO hodně nefér jednání.

Ale nemyslím si, že se recenzenti až tak bojí, spíš jde, jako obvykle, o peníze. A není to jen případ Skyrimu. Každá větší AAA hra tímhle trpí, desítkových hodnocení je v téhle generace opravdu dost a kvalita tomu neodpovídá. IMO se moc nevyplatí číst recenze velkých magazínů, lepší je si počkat na menší blogy a třeba videa na YT. Ti obvykle moc nelžou. Aspoň já to tak dělám.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu