Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Elder Scrolls V: Skyrim


tekken90

Recommended Posts

  • Odpovědi 484
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Nejvíc přispívající

az budu doma kouknu :) Jinak to vypada fakt nadherne...i kdyz zase na druhou stranu...ne moc :/ napr textura stitu vypada jako stit z Oblivion na PC na stredni textury :/ chapal bych kamen atd...ale stit kterej je celkem dulezitej...je sice pravda ze je to Xbox verze no :/ ale i tak....Jinak prej to na PC nebude az tak narocny

Minimální požadavky:

* OS: Windows XP, Vista nebo Windows 7

* CPU: Core 2 Duo 2.0 GHz nebo Athlon X2 2.4 GHz

* RAM: 3 GB

* HDD: 15 GB

* Grafická karta: 512 MB

* Zvuková karta: DirectX 9 Compatible

* DirectX: Version 9.0c

Doporučené požadavky:

* OS: Windows XP, Vista nebo Windows 7

* CPU: Core 2 Quad 2.6 Ghz / AMD Phenom I X4 2.6 GHz

(* CPU: Core i5/ AMD Phenom II X3/X4)

* RAM: 4 GB (Windows XP – 3 GB)

* HDD: 15 GB

* Grafická karta: 1 GB

* Zvuková karta: DirectX 11 Compatible (9)

* DirectX: Version 11 (9.0c)

prej to ale nejsou oficialni....ale celkem bych tomu veril :)doufam jen ze bude lepsi optimalizace nez u Oblivionu :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 2 weeks later...

tuhle hru sem sehral vsechny dily, pro mne neexistuje lepsi rpg , na konzoli si to sice poustet nebudu (slaboucka grafika) zato na pc u toho prosedim zase dobrej mesic..

Araym- jde videt ze o tom vubec nic nevis kdyz tohle rikas, oblivion muzes srovnavat s morrowindem ne se skyrimem.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

tuhle hru sem sehral vsechny dily, pro mne neexistuje lepsi rpg , na konzoli si to sice poustet nebudu (slaboucka grafika) zato na pc u toho prosedim zase dobrej mesic..

Araym- jde videt ze o tom vubec nic nevis kdyz tohle rikas, oblivion muzes srovnavat s morrowindem ne se skyrimem.

No podle toho PC je spis videt ze tomu moc nerozumis :D jen jsi si koupil to nejlepsi co muze bejt....o Elder Scrolls asi taky(i kdyz jsi teda hral vsechny) Morrowind je uplne neco jinyho nez Oblivion....a Skyrim je mu hodne podobnej...Morrowind bylo docela jiny RPG nez Oblivion...ten se dost zjednodusil...a zlepsil....a Skyrim ted podle gameplaye vypada hodne podobne...

Podle me to zatim vypada jako krizenec Oblivionu a Falloutu 3(ta dead camera pri zabity toho psa/vlka je jasna :D)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

kapr- jestli myslis pocitacum tak tem opravdu nerozumim to mas naprostou pravdu, na druhou stranu az budes ty schopnej vysazet 40 koliku + bura za sestaveni (jenom kvuli lenosti) tak pak na mne pouzivej smajliky. ja si myslim ze za grafiku co mi sálá tady dole by typ jako ty proparil mesic v kuse u pocitace ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

kapr- jestli myslis pocitacum tak tem opravdu nerozumim to mas naprostou pravdu, na druhou stranu az budes ty schopnej vysazet 40 koliku + bura za sestaveni (jenom kvuli lenosti) tak pak na mne pouzivej smajliky. ja si myslim ze za grafiku co mi sálá tady dole by typ jako ty proparil mesic v kuse u pocitace ;)

No heled rozumin nerozumim, hral jsem uz arenu, daggerfall, morrowind, oblivion a treti fallout, kterej podle me bethesda nemela dostat do sparu, ale to je jina vec... to ze to vypada jak oblivion mi zatim nevezmes, az si to budu moct zkusit, pak treba zmenim nazor. U tedlech her to poznas az skladbou questu, systemem skillu atd.

A s grafikou na me nechod, oblivion taky na svoji dobu vypadal uzasne, jenze to pobihani v hezkem lese bylo o hovne. To uz bych si radsi zahral stary dobry Gothic, o ktery ty uz ani pohledem nezavadis, protoze ma "hnusnou" grafiku, nicmeme co se pribehu a atmosfery tyce na nej TES nemaj...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

kapr- jestli myslis pocitacum tak tem opravdu nerozumim to mas naprostou pravdu, na druhou stranu az budes ty schopnej vysazet 40 koliku + bura za sestaveni (jenom kvuli lenosti) tak pak na mne pouzivej smajliky. ja si myslim ze za grafiku co mi sálá tady dole by typ jako ty proparil mesic v kuse u pocitace ;)

Nejak nechapu stupidni odpoved ktera si celkem protireci...clovek kterej nerozumi PC a ma tohle je fakt.........no :D a uz jen to co pises je na zamysleni :) Jo a sry fakt bych neproparil mesic v kuse...nevim k cemu by mi to bylo.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

hmm?? fakt netusim proc bych si mel protirecit.... mam kolegu kterej neni schopnej stahnout film, vsechny hry mu instaluju vetsinou ja a presto ma lepsi pocitac nez ja, za nas totiz mluvej penize, my tomu nepotrebujeme rozumet na urovni, mi to mame oba jenom kvuli hrani (ja taky kvuli filmum a internetu) a sme za to radi, spousta typu v hospode rikalo to co ty ve smyslu a k cemu nam to je, byla to pouha zavist, pak slintali kdyz sem je o pulnoci vytah z hospody jednou (dva takovy pc maniaky mimochodem my dobry kamose) na metro pri dx11 ve fhd vsechno na plnej a jenom mlceli z tech barev.. ver tomu ze bys chlapce proparil ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ok ses prachatej borec, chapem ale nikoho to tu nezajima protoze si to stejne zahraje na konzoli a bude Jim to stacit..... stejne je pc verze parodoxne port z te konzolove.Jinak fallout se sem plete proto, ze je to skoro postapokaliptyckej oblivion, bethesda vlastne vykradla vlastni hru a zktizila ii s licenci, presto se podle me povedla :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

hmm?? fakt netusim proc bych si mel protirecit.... mam kolegu kterej neni schopnej stahnout film, vsechny hry mu instaluju vetsinou ja a presto ma lepsi pocitac nez ja, za nas totiz mluvej penize, my tomu nepotrebujeme rozumet na urovni, mi to mame oba jenom kvuli hrani (ja taky kvuli filmum a internetu) a sme za to radi, spousta typu v hospode rikalo to co ty ve smyslu a k cemu nam to je, byla to pouha zavist, pak slintali kdyz sem je o pulnoci vytah z hospody jednou (dva takovy pc maniaky mimochodem my dobry kamose) na metro pri dx11 ve fhd vsechno na plnej a jenom mlceli z tech barev.. ver tomu ze bys chlapce proparil ;)

za tebe mluvi tezka demence(nebo maminka s tatinkem)?jestli jo tak chapu...jsi jeste malej...a nevis co to znamena...a jestli...a vydelal sis na to sam...tak jsi jeste vetsi chudak ze se s tim chlubis jak ♥♥♥♥♥(jak tady)nebo v hospode.....at tak ci tak...sam si psal ze to nepotrebujes...tak se proste jen chlubis......

a jak pise Desmond bude to zase port z konzole tak to bude jedno :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

kapr- hochu takhle by si mi to na ulici nevpalil,,, ja dru na lodi jak mezek ty malej usranku... pc a ps3 je moje zabava o co ti jde? zavidis mi to dost ze sem ti napsal jak to je? co si vubec zac ze se se mnou takhle bavis, jaka maminka s tatinkem? preber si v hlave nez neco napises, a bez se radsi ucit at z tebe neco je.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

kapr- hochu takhle by si mi to na ulici nevpalil,,, ja dru na lodi jak mezek ty malej usranku... pc a ps3 je moje zabava o co ti jde? zavidis mi to dost ze sem ti napsal jak to je? co si vubec zac ze se se mnou takhle bavis, jaka maminka s tatinkem? preber si v hlave nez neco napises, a bez se radsi ucit at z tebe neco je.

:D :D :D ted jsi se ukazal :) no a?a mam se z toho po?delej si klidne prezidenta.....ale je videt ze v hlave toho moc nemas kdyz se tu musis chlubit co mas a machrovat ze to jeste rikas v hospode :) ted kdo je normalni se vecma ktery sou drahy nechlubi(neni tvuj pripad)

a koncim...s tebou se nema cenu hadat.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu