Přejít na obsah
  • Vytvořit účet
  • 0

Hafo dotazu


Kinq

Otázka

Zdravim

, pred par mesici jsem si nechal odflashovat psp(stary fatko, desku si nepamatuju, ale bude fakt stara), ale ted kdyz jsem si myslel ze mam ten nejvetsi problem za sebou (odflashovani) se objevily dalsi problemy a otazky. Tady jsou:

1. Mam trochu ruplej kryt mechaniky - kde se da koupit? je to tezke na vymenu? Jde sice jen o estetickou vadu, ale vadi mi to.

2. Pluginy - Vubec netusim jaky si do psp dat, protoze jsem nasel stranku kde jich bylo fakt hodne(a tu uz si taky nepamatuju). Tak jestli byste mi mohli rict jaky pluginy mi v psp urco nesmej chybet(vim ze nekomu se hodej jen urcity pluginy, ale treba jen nejaky zakladni). Urcite bych potreboval ten plugin, ktery dokaze z pametovky delat ramky(mam fatko a to ma maly ramky, takze by to bodlo) a ten ktery umozni pouzit psp misto obrazovky

3. Pracuje nekdo na tom aby sli odflashnout vsechny psp? Protoze jsem slysel ze to asi uz nepude a ze psp scena umira a ani prej uz moc nevychazej dobry hry. Nekdo mi rikal od nejaky Dark Alexovi, kterej je prej "zakladatelem" flashovani psp a ten toho prej nechal. Tak jak to tedy je? U nas v okoli neni zadnej flasher ani unbricker a tak bych to chtel zkusit, ale pokud nepudou ty new psp odflashovat tak to asi nema cenu delat pandoru a MMS, protoze starejch psp bude logicky cim dal min, takze jak to vidite Vy?

Diky za odpovedi, jo a vim ze se to da najit, jenomze mam tak pomalej net ze nez bych to nasel tak by se psp prestalo vyrabet :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

4 odpovědi na tuto otázku

Recommended Posts

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpověď na tuto otázku...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu