Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Mass Effect 3


DeSmond

Recommended Posts

  • Odpovědi 416
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Nejvíc přispívající

No tak to bychvubec nerekl, zae takhle bude vypadat......to mi prijde dost divny. telo maj podobny turianum (mluvim o prstech hlavne) a v tvari vypadaj jak lidi? WTF :D Asari jso vzhledove cloveku nejbliz, ocividne teda ne v obliceji (vubec bych si nemyslel, ze takhle bude quarian vypadat), ale celkove jo, koho to zajima, ze se rozmnozuje "telepaticky" (zajimave pouzity termin :D)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak musim rict, zeta mise v citadele se fakt vydarila, poradna akcni jizda, skoda jen, ze dost kratka :) Jeste ze si celkove vzato na delku stezovat nelze :D

Jinak ty sidequesty typu nekde neco oskenuj a pak se vrat do citadely a "nekomu" to vrat jsou vazne stupidni, zlate N7 mise :) Nejhorsi pak je, kdyz clovek vsechny ty mise spoji a kdyz se vraci do citadely pro "odmenu", tak se spusti pribehova sekvence, kde se nektere z tech Questu zablokuji :D

Jinak musim rict, ze jak jsem byl po videorecenzich rozpacity z lokaci na jedno brdo, tak jsem se silene milil, vypadaji vazne skvele, treba takovy Ardat-Yakshi monastery, vazne moc pekne a to je kousek vedle kousku ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

včerá v noci jsem zkoukl monastery jj fakt pekny :) a krasna je smrt rukou banshee :P z DLC jsem opravdu zklamany kratke a take nudne jinak Javik je celkem dobrej klacek a ty jeho abilitky :) takže konečne mozu hrat biotik komando

jinak co jsem si tak všiml pokud umřete ztracite nejaka ty % ze síli armady nebo je to tim ze se mi armada rozsiruje

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No za to DLC bych asi neplatil, kdybych vedel o cem to je, Eden Prime nic moc, Javik neni zrovna nejvetsi sympatak, snad jen ta konfrontace jaika s liarou a jeji vystrilzliveni z protheanske predstavy "osvicenych" me potesila :)

Jak jde dohromady to, ze ztracis war assets a pritom se ti armada rozsiruje? :)

Jinak otazka pro ty co dohrali nebo jsou blizko konci, je realne nasbirat tech 10k war assests? Uz jich mam sice dost, ale pokud to bude pokracovat timto tempem jako doted, tak to na 10k nevidim, takze se asi budu muset chvili obtezovat s mp :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

jednoduchy :) mas 100 jednotek a z toho 50 aktivni podari se ti aktivovat 2 takže 52% .) pribidou ti dalsi jednotky na 103 jednotek a z toho je 52 aktivnich buch a uz nemas asset 52% .) nebo to važne muze byt umiranim protože mi asset klesl z 52% na 51% a jedine co jsem delal byli vedlejsi mise, byl jsem zvedavej co dela banshee když je v loadovacim okně napsany varovani aby se k tobe nedostala :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jinak otazka pro ty co dohrali nebo jsou blizko konci, je realne nasbirat tech 10k war assests? Uz jich mam sice dost, ale pokud to bude pokracovat timto tempem jako doted, tak to na 10k nevidim, takze se asi budu muset chvili obtezovat s mp :D

Teď sem dodělal Thessii, nahráno přes 40h a čistý War assets mam 4950. Předpokládám že těch 50 ještě někde seženu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jo to sice vime, ale co vim tak konec je vicemene ve trech verzich vicemene porad stejny, pak tam prej je jen jiny podbarveni ci neco v tom smyslu ;)

Ale ja osobne neverim tomu, ze to bude tak spatne :) Respektive, porad je tu konec Mafie 2, takze to nemuze byt nejhorsi :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Chcete dobrý konec? Zahrajte si multiplayer nebo udělejte všechny úkoly!

http://games.wartym.cz/2012/03/mass-effect-3-chcete-dobry-konec-zahrajte-si-multiplayer-nebo-udelejte-vsechny-ukoly/

No tak jestli to je pravda tak začnu od znova protože těch 10K bych fakt chtěl mít :) Ale je to docela hnus že musíte hrát mulťák aspoň že je zábavný(pokud teda hrajete s partou dobrých lidí).

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu