Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Mass Effect 3


DeSmond

Recommended Posts

Jak jistě mnozí víte, včera jsme se na VGA 2010 dočkali oficiálního ohlášení Masse Effectu 3. Hru si podle všeho nadělím již příští rok pod stromeček. Toto je oficiální popis chystaného 3. dílu.

"Země hoří a otřásá se pod útokem strašidelných strojů, které přichází z končin daleko za známým světem a mají jediný cíl: zničit lidskou rasu. V roli mariňáka a velitele Sheparda musíte sjednotit všechny civilizace v galaxii a dovést je k jedné poslední misi - dobýt zpátky Zemi."

Trailer zde

No řekněte, kdo z vás se na tuhle pecku netěší?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Odpovědi 416
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Nejvíc přispívající

...ehm... třeba já :D nemusím moc takové vymyšlené akční hry na styl Bioshock atd atd.. já radši realitu, ale nechci tady rozpoutat žádný flame, až to teda výjde, slibuji že do toho zainvestuji a hru si vypálím :D třeba bude mít něco do sebe :D :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

...ehm... třeba já :D nemusím moc takové vymyšlené akční hry na styl Bioshock atd atd.. já radši realitu, ale nechci tady rozpoutat žádný flame, až to teda výjde, slibuji že do toho zainvestuji a hru si vypálím :D třeba bude mít něco do sebe :D :D

Na druhou stranu, co je dneska v hernim svete realne...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

...ehm... třeba já :D nemusím moc takové vymyšlené akční hry na styl Bioshock atd atd.. já radši realitu, ale nechci tady rozpoutat žádný flame, až to teda výjde, slibuji že do toho zainvestuji a hru si vypálím :D třeba bude mít něco do sebe :D :D

"Nieco do seba" mala aj dvojka a to dost :D ....pri nej som stravil vyse 30 hodin

http://xbox360.ign.com/articles/106/1062898p2.html

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 5 months later...
proc se obtezovat z pc verzi? :D

české titulky+datadisky+hezčí grafický kabátek jako bonus :)

anglicky umím tak normálně, ale mezery jsou vždycky, třebas L. A. Noire tak to jsem vzdal u prvního výslechu :D exkluzivní hra, bohužel pro mě totálně nehratelná :(

ale když je možnost, tak pc většinou má alespoň tu lokalizaci, mít to tak i xbox, tak na pc ani nešáhnu :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No tak já se až tak moc nětěším, Mass Effect mě ani nikdy nebral, dvojku jsem dostal jen z výměny ale nikdy bych si jí nekoupil, kéž by taková hra byla v coopu, to by byl hotovej sen, ale sám mě to nebaví, zrovna takovejhle "styl". Ale ten Kinect je zajímavej!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 7 months later...

Vydani hry se blizi a temer denne jsme zasobeny nejakymnovym obsahem....dnes jsem opet cetl clanek ve kterem se zminovala citadela, navrat do citadely se probiral uz nekolikrat, nevite nekdo, zda se vratime do puvodni casti Citadely jako v ME1 tedy do Wards a Presidia? Protoze citadela v ME2 uz nebyla tak uchvacujici, jako ta "nekonecna kruhova reka" :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Vydani hry se blizi a temer denne jsme zasobeny nejakymnovym obsahem....dnes jsem opet cetl clanek ve kterem se zminovala citadela, navrat do citadely se probiral uz nekolikrat, nevite nekdo, zda se vratime do puvodni casti Citadely jako v ME1 tedy do Wards a Presidia? Protoze citadela v ME2 uz nebyla tak uchvacujici, jako ta "nekonecna kruhova reka" :)

citadela v 1čce byla psycho, pravidelně jsem se v ní strácel :D a hlavně ty nekonečné výtahy, no alespoň že zprávy tam běžely :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Clanek o novych "clenech tymu"....

http://www.zing.cz/novinky/9632/mass-effect-3-odhaluje-dalsi-postavy

Jestli je to pravda, neprestava bioware prekvapovat, dockat se po gethovi v parte i collectora to mi prijde vazne "vtipne"....

Otazka je, zda jde opravdu o partaky nebo jen o "nps"........

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

tak na ME3 se hdně těším hlavně u těch her jako Ms nebo GOW jsme zvědavej na příběh :D ale jen mi vrtá hlavou za koho budu hrát pokud se nepletu tak se savy ze starších dílu kopírujou do dalších ale mě na konci dvojky umřeli všichni teda vlastně ne ten pilot mi přežil :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Vsichni? To jako vazne? :D Tos nehral teda moc poctive :) Budou tam i nove postavy a stare, ktre ve dvojce nebyli (treba ashley, liara...).....

Plus mozna dalsi, ktere jsem postoval vysse :)

Me teda umrel jen jeden clen a to jsem doufal ze vsichni prezijou, ted to budu hrat podruhy pred ME3 kvuli savum a nesmim nechat nikoho umrit ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

dokonce mi umřel i hlavní postava ta scéna byla dobrá pustil se aby zachránil Jokera :D a já jsem si říkal co to je za ♥♥♥♥♥ní hru když mi všichni hrdinové postupně v tom úlu nebo co to bylo pochcípali :D

asi to budu muset zčeknou znovu a vylepšit si loď protože loď jsem si vůbec nevylepšoval, když jsem to hrál tak to bylo hlavně jen o tom vylepšit co nejlépe zbrań a brnění

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

dokonce mi umřel i hlavní postava ta scéna byla dobrá pustil se aby zachránil Jokera :D a já jsem si říkal co to je za ♥♥♥♥♥ní hru když mi všichni hrdinové postupně v tom úlu nebo co to bylo pochcípali :D

asi to budu muset zčeknou znovu a vylepšit si loď protože loď jsem si vůbec nevylepšoval, když jsem to hrál tak to bylo hlavně jen o tom vylepšit co nejlépe zbrań a brnění

Ultimatni jatka :)

Predpoklady pro preziti vsech jsou 4

Upgrady lodi

Loajalita clenu (ikdyz ta myslim neni nutna u vsech)

Spravne rozmisteni clenu pri zavrecne misi

A plny paragon/renegade ukazatel

Ja bohuzel pozapomnel na to posledni...

Koukni do tematu ME2 v xbox sekci, psal jsem tam dvas takove kratoucke navody ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ultimatni jatka :)

Predpoklady pro preziti vsech jsou 4

Upgrady lodi

Loajalita clenu (ikdyz ta myslim neni nutna u vsech)

Spravne rozmisteni clenu pri zavrecne misi

A plny paragon/renegade ukazatel

Ja bohuzel pozapomnel na to posledni...

Koukni do tematu ME2 v xbox sekci, psal jsem tam dvas takove kratoucke navody ;)

Plny para/rene neni potreba, nebo ano?

Jiinak zabit vsechny to se jen tak nepovede, gratulace :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu