Jump to content

mesyas

Members
 • Content Count

  395
 • Joined

 • Last visited

 • Feedback

  100%

About mesyas

 • Rank
  Member
 • Birthday 08/12/1993

Informace

 • Home
  Praha/Přelouč

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. mesyas

  Red Dead Redemption 2

  SPOILER já si myslím, že si nakonec uvědomil, že ho podrazil Micah a při té misi ho chtěl jako John zabít. Zabil ho pro Arthura, s Hoseem to byli 2 jeho největší kámoši/rodina. Nemyslím si, že byl parchant už od začátku, ale na konci už jim byl. Sadie je bezvadná, další skvělý dabing uvítal bych nějaký DLC za její postavu nebo postavu Charlese.
 2. mesyas

  Red Dead Redemption 2

  SPOILER Po dlouhé době jsem se k tomu zase dostal, konečně dohráno. Ta šestá kapitola má jednu epickou misi za druhou! Ten nájezd s indiány byl neskutečný(se krásně oddělili ti dobří a "zlí"), ta poslední jízda s písničkou...no, nemám slov. Jinak ten Dutch se totálně zbláznil, možná příliš uvěřil Micahovi nebo po smrti Hosea se to v něm zlomilo. Už jsem viděl teda konec, takže jsem na poslední chvíli ještě honil honor Trochu mě mrzí, že jsem nepomohl těm dvoum milencům utéct a vdovu jsem omylem střelil, takže zdrhala(tudíž ji jako John najdu mrtvou). Chtěl bych vidět nějaký díl se Sadie, to byla řádná bad ass slečna!
 3. mesyas

  Red Dead Redemption 2

  SPOILER SPOILER SPOILER aha, v tom případě ta pátá kapitola byla docela rychlá. Každopádně to bylo zajímavé zpestření. Akorát ten příběh je takový WTF. Oni mají děsnou smůlu KONEC SPOILERŮ Přesně to bude asi 78h, nevím co jsem dělal. Možná to bude tím, že jsme Arabáče honil dohrmady asi 3h, potom jsem hodinu hledal bílého bizona, až pak jsem zjistil, že se musí vystopovat...prostě takové kraviny. Nelituju ztraceného času. Než to dokončím tak musím ulovit všechny legendárky, dokončím pár vedlejších pro "důležité postavy". Asi to dá těch 90h. Jen taková maličkost. Je v Saint Denin zbrojnice? Chtěl jsem si koupit tu semi auto pistoli a nikde ji už nemám v nabídce.
 4. mesyas

  Red Dead Redemption 2

  Celou dobu jedu za hodného, ale poslední 2 kapitoly mi snížil ten honor už na červenou čáru [emoji3] Už asi nestihnu napravit honor, protože na tom závisí konec postavy(nebudu zbytečně spoilerovat). Jooo, mám plnovous na 9lv. tolik těch toniků jsem musel vypít, snad stihnu 10lv do konce hry [emoji3] Já bych rád hrál a dělal i ostatní věci, ale jelikož mám za chvíli zkouškové, tak si nemůžu dovolit "ztrácet" čas. Navíc dělám jen hlavní linku. Některé vedlejší mise mi dokonce zmizely. Ta hra je opravdové veledílo. Naposled jsem se takhle bavil u Witchera.
 5. mesyas

  Red Dead Redemption 2

  TROŠKU SPOILER, SPOILER, SPOILER! mám za sebou asi 80h. Jsem v šestém dějství a pomalu kráčím do konce. Tenhle příběh bohužel happy end mít nebude. Vlastně se mi to nechce ani dohrávat(i bez spoileru všichni nějak tušíme jak to dopadne). Dutch mě už začíná vážně ♥♥♥. V pátém dějství umřela opravdu sympatická postava, to byl pro mě šok. Arthur je opravdu pěkně napsaná postava se skvělým, ale opravdu skvělým dabingem. Jak jsem si ze začátku stěžoval, že je to všechno zdlouhavé tak se mi to začalo líbit, konečně pořádná hra, kde vás nutí to doopravdy hrát a je jen mačkat fast travel a teleportovat se na druhém konci mapy(navíc si můžete označit místo kam chcete jet a dát do cinematic a ono to jezdí samo). A dokonce jsem si vypěstoval krásný plnovous.
 6. mesyas

  Red Dead Redemption 2

  ty koně mě vážně dojímají, mě zabili při přestřelce a mého druhého arabáče, kterého jsem honil další hodinu už zase nemám prostě je to celý WTF s těmi zvířaty. Jinak kdo chce torchu cheatovat tak je nějaký glitch, kdy seberete 30 gold barů a můžete je prodat obchodníkovi. P.S abych nezněl jako nějaký úchyl přes koně, ale opravdu to člověka naštve, když loví nejlepšího koně a on umře docela lehce. Jinak v té hře zas tolik věcí ke koupi není. A zdá se mi, že je obtížnost i těžší, umírám rozhodně víc než v jedničce
 7. mesyas

  Red Dead Redemption 2

  Jinak ta kůže z těch legendárních zvířat můžu jenom prodat tomu obchodníkovi? Hra výborná, ale některé věci bych uvítal jako při staru, hlavně jízda na koni a nárazy do stromů Teď jsem lovil asi 1h bílého araba a pak mi umře, když sjedu ze skály...
 8. mesyas

  Red Dead Redemption 2

  prosím vás, je možné nějak vypnout to zdlouhavé lootování věcí? Je sice pěkné, že toho mrtvého zvedne a okrade, nebo otevře šuplík a bere věci po jednom, ale po nějaké době je to už fakt otravný. Děkuji
 9. Ten český překlad je takový komický. Asi překládali hlavně pro postavu Kassandry. Já hrál za Alexiose a některé věty v ženském podání zněly zábavně Jinak naprostá spokojenost, mám za sebou asi 55h, je to dohraný a přesto tam jsou ještě vedlejšáky a neobjevená místa. Už jsem se teda docela modlil za konec, protože potřebuju ještě normálně fungovat. Snad časem udělají něco jako Trial of Gods v Originu. Nejvíc se mi líbila kombinace Aganemonova zbroj + Tifonova čepel, nepřátele hořeli jak sardinky! A na silné nepřátele si vemte luk, sekat je zbraní je docela opruz.
 10. aha, to je škoda, mě takové hry přes internet moc netáhnou. Myslel jsem, že to obsahuje normálně single(nebo jak bych to nazval) :D
 11. Chtěl jsem se zeptat. Tahle hra je něco jako Wowko, čili hraní jen přes internet?
 12. ano, ale když mi umře tak ho už nepřivolám a musím si ochočit nového. Já vtom menu mám u kolonky toho tygra "dead". Edit: áá tak už jsem na to přišel, můžu ho vyléčit s tím Red Leaftem :)
 13. prosím vás, před chvíli jsme zkrotil toho kravavého šavlozubého tygra, ale při lovu mamutu mi umřel a teď na mapě už není žádný znak zvěře, nevíte jak ho získám nazpět? :D
 14. trošku mě zklamalo, že je přeložená jen konverzace a není to "full cz" hra, jinak paráda. teď jsem se díval na YT jak tam jeden uživatel hraje na ps4 a má to kompletně celé v CZ, nevíte čím by to mohlo být, že mám přoložené jen konverzaci?
 15. mesyas

  Fifa 16

  Na mě působí Fifa 16 jako graficky vylepšená 15, ale mám pocit, že to vůbec neběžá plynule a všechno je pomalé a seká se to. Zatím jsem odehrál 20 zápasů, no uvidíme.
×
×
 • Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use. Privacy Policy