Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Mass Effect 3


DeSmond

Recommended Posts

  • Odpovědi 416
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Nejvíc přispívající

u zaverecne mise mas take dulezite posilat spravne lidi na spravne veci, nahodil bych save a udelal tu misi znovu

je tu nekdo kdo delal misi na rachnoru a neduveroval Legion? by mne zajimalo jak mise probiha

Dík, save už nemám. Musel bych odehrát znova 6 hodin a to už se mi nechce. Hraju totiž abych měl všechny(skoro všechny) achivmenty, tak už mám odehráno 30hodin.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

save? jako ulozenou pozici nebo myslis to jak prehodis postavu z 2 do 3 a budes mit odemkle veci co sis odemkl ve 2 ? a je to same z 1 na 2 jak z 2 na 3 ?

A neumim zrovna moc anglicky nejaky zaklady (moc slabe mam ) ale predpokladam ze budu met u sebe notas a prekladac :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

hele :) urcite muzes hrat ME3 bez hrani a znalosti z ME1 a 2 ale nedoporucuji ti to, je to stejne jak by ses chtel divat na lotra navrat krale aniz bys videl predchozi 2 filmi

jestli je tva znalost angl chaba prekladac ti nepomuze, dialog nezastavis

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nebude zas lepsi si to radsi zahrat na pc z titulkama kdyz u me anglictina stoji za to hnede ?

A co multiplayer je dobry ?

Pokud máš PC co to zvládne tak určitě jo

Multiplayer mě baví ale po pár hodinách omrzí, neni to jako Battlefiled na desítky-stovky hodin

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak porad radsi koupit na xko kde bude grafika stat aspon zato nebo radsi neutracet a met titulky a grafika nebude na max tak vic k minimu ..

:)

Mám možnost mět limitku z steelbook a těma vecma pro MP .

tema vecma do MP myslis online pass protože ty 4 N7 zbrane jsou pouze pro singl :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak nevím, ale po dohrání z toho mám divný pocit. Dost jsem pospíchal, vedlejší mise jsem nehrál, žádnou sex scene jsem neměl a do finále jsem se dostal za 16 hodin a samozřejmě jsem měl špatnej konec. Je to dost obtížná hra podle mě asi 2x těžší než druhý díl, hlavně finále je zběsilá střílečka. Jinak také s tím koncem nesouhlasím, každý kdo té hře věnuje čas tak by jsi zasloužíl aby to dobře skončilo. Podruhé to asi už hrát nebudu protože tomu nemůžu věnovat takové velké množství času a sil.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No ono mezi "špatným" a "dobrým" koncem neni úplně tak zásadní rozdíl. Mě se ten můj jeden dílčí konec líbil, byť to mohlo být mnohem lépe vysvětleno a rozvedeno, nevím kam v Bioware spěchali, nejspíš si chtěli nechat hodně prostoru pro další DLC/hru/komiks/knihu/whatever. Ale v celkovém kontextu všech možných konců se mi to až tak nelíbilo, ty rozdíly jsou opravdu minimální na finále epické trilogie bych čekal mnohem větší dopad rozhodnutí z minulých více než 100 hodin příběhu. Tady prakticky ani nehraje roli vaše karma, renegade a paragon konec se víceméně nedá rozslišit.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Proste se stalo to, co se dalo trosku cekat, vsechna ta rozhhodnuti z prchozich dilu se vice mene neprojevi, ortoze by to bylo ke konci tak kosate, ze by to bioware nezvladl a tak to mrsknul vsechno vicemene do dvou dost podobnych koncu, coz je trosku skoda, vzhledm k potencialu :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jasně, já nečekal že tam bude mít vliv každé jedno rozhodnutí co sem učinil, ale oni to skoro nijak neovlivňuje ani počet War Assets. Resp. možná nějak ovlivňuje, ale ve hře to neni téměř vidět. Ten konec je prostě strašně krátký a rychle odbytý, nepochybuju že účelově (další DLC).

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu