Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Mass Effect 3


DeSmond

Recommended Posts

  • Odpovědi 416
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Nejvíc přispívající

Ale rozhodnutí i z jedničky se projevují, když už ne jinde tak ve War Assets (Destiny Ascension například). Problém je že ty samotný War Assets se moc neprojevují. Alespoň ne "vizuálně" ve hře (resp. v jejím zakončení).

Pokud bych měl shrnout všechny aspekty hry a ohodnotit tak pro mě 1) ME2 2) ME3 3) ME1

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ME2 byl pro mě nejlepší v hodně směrech. Nejlepší character developing, zdaleka nejlepší N7 mise, nejlepší průzkum vesmíru a těžba surovin (chápu že to spoustu lidí mohlo nudit), nejlepší soundtrack, nejlepší dabing (ve trojce je pokažený Mordin a trochu i EDI), minimálně na PS3 i nejlepší grafika a technický zpracování, hned 4 hub worldy (jedička a trojka jen po jednom). A mohl bych pokračovat.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak Bioware už se výjadřili ohledně DLC "The Truth". Je to jenom vymyšlené fanoušky ale zároveň dodali že svoje fanoušky poslouchají a že po tom co to dohraje víc lidí tak se ke konci tvůrci vyjádří. Určitě v Bioware něco kutí ale musí se počkat na oficiální oznámení. Jinak každé studio má možnost na Xbox Live vydat 1 DLC zadarmo víc ne( nevím jak to je u PC a PS3).

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

tak vcera konecne po necelych 43 hodinach jsem dokoncil ME2 (vse na 100%) a spustil ME3 a prvni vec co mi udelala radost, je grafika, skoro generacni konzolovy rozdil:) Na zacatku Ashley s kterou jsem mel v prvnim dile romanek a ve druhem ji byl verny (sex s Jack hra nebrala v potaz:D) Jinak hra je od zacatku naprosto depresivni a ma takovou atmosferu,kterou jsem hodne dlouho nezazil v zadne jine hre (vyjimka FF:Crysis Core konec se Zackem)

Jinak hru jsem zacal od 30 ->lv up na marsu na 31 a chci se zeptat na jakem lvl zacinaji ostatni,jestli taky na 30 lv nebo ne?

Jinak to vidim,ze v praci budu mit tedka casto pul dny:D

jinak zajimave zamysleni, skoda to nenapsal drive

http://bonusweb.idnes.cz/polemika-hrace-mass-effect-3-je-nejlepsi-hra-jejihoz-dohrani-lituji-1cr-/Magazin.aspx?c=A120315_121748_bw-magazin_vdp

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

tak vcera konecne po necelych 43 hodinach jsem dokoncil ME2 (vse na 100%) a spustil ME3 a prvni vec co mi udelala radost, je grafika, skoro generacni konzolovy rozdil:) Na zacatku Ashley s kterou jsem mel v prvnim dile romanek a ve druhem ji byl verny (sex s Jack hra nebrala v potaz:D) Jinak hra je od zacatku naprosto depresivni a ma takovou atmosferu,kterou jsem hodne dlouho nezazil v zadne jine hre (vyjimka FF:Crysis Core konec se Zackem)

Jinak hru jsem zacal od 30 ->lv up na marsu na 31 a chci se zeptat na jakem lvl zacinaji ostatni,jestli taky na 30 lv nebo ne?

Jinak to vidim,ze v praci budu mit tedka casto pul dny:D

jinak zajimave zamysleni, skoda to nenapsal drive

http://bonusweb.idnes.cz/polemika-hrace-mass-effect-3-je-nejlepsi-hra-jejihoz-dohrani-lituji-1cr-/Magazin.aspx?c=A120315_121748_bw-magazin_vdp

dam ti dobrou radu :) okažitě jak se ti ukaže jakykoliv vedlejší q spln ho :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

dam ti dobrou radu :) okažitě jak se ti ukaže jakykoliv vedlejší q spln ho :)

jak jsem psal predtim ME 2 mam na 100%, ja nejdrive delam vedlejsi questy,zkoumam planety a hlavni linii skoro ingnoruji. Kdyz to tak vezmu ME2 hlavni linie mi zabrala cca 10 - 12 hodin a zbylych 30 hodin vedlejsi questy a zkoumani a rozvijeni vztahu mezi posadkou a kvuli ashley jsem obetoval romanek:D

jo jedna vec mi na ME3 vadi a to life bar,ktery uz se nedoplnuje stejne jako v ME2,takze budu muset taktizovat a neriskovat pri adrenalin rush

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zacinas na takovem lvl, na jakem si v ME2 skoncil ;)

Jinak jafakt nechapu, kde jste nabrali vsechny ty War Assets....po Thesii mam necelych sedm tisic, delam vsechny sidequesty, jen par se mi jich zablokovalo kvuli jiste "stupidite" hry :) Vsechyn clustery na sto procent a jediny kde jsem podle me tratil, bylo ze jsem neziskal salariany na tuchance, takze mi to fakt nejde na rozum :)

Za lifebar jsem rad a celkove mi to konecne prijde rozumne odladene, nuti to trosku taktizovat, davat bacha a konecne vyuzivat lekarny, protoze ten system s ozivovanim konecne dava po dvojce smysl :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

no ja treba tajemstvi spoluprace tymu odhalil,az v posledni tretine hry,kdy jsem se koukal na trofeje treba za warp, do te doby jsem proste tupe strilel a nechaval tym delat si co chtel, a jak vidim v me3, uz to tak nelze hrat jako v me2.

Jinak nechavate tym delat specialni utoky nebo to mate vypnute?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Taky bych to tak videl, jedu stejnou kombinaci, adepta s liarou a garrusem a hra mi zatim neprisla vubec tezka, predpokladam, ze to je i hodne dane importem z dvojkym jelikoz mam skoro vsechny sily na max......

Ja osobne jsem si oblibil kombinaci singularity/throw nebo pull/throw..... do toho liara obcas hodi warpik (prijde mi ze ho ma vyrazne silnejsi nez ja a navic je okamzity.....a garrus samozrejme overload na stity :) Hlavne se to da vsechno kombinovat snad jako nikdy pred tim a je s tim opravdu velka porce zabavy.....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

no ja jedu soldier, proste adrenaline rush zeru a s kombinaci sniperky jsem beast:D a tedka kdyz mam adrenalin rush na 6lv misto 4 lv,tak to zabijeni jde samo. Sice nemam takovou presnost jako na pc,ale i tak je to obstojne.

Jinak docela se tesim na Liaru,tu jsem nechal nekde opustenou v nejake stanici v ME2, uz nevim nazev,dark neco

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Taky bych to tak videl, jedu stejnou kombinaci, adepta s liarou a garrusem a hra mi zatim neprisla vubec tezka, predpokladam, ze to je i hodne dane importem z dvojkym jelikoz mam skoro vsechny sily na max......

Ja osobne jsem si oblibil kombinaci singularity/throw nebo pull/throw..... do toho liara obcas hodi warpik (prijde mi ze ho ma vyrazne silnejsi nez ja a navic je okamzity.....a garrus samozrejme overload na stity :) Hlavne se to da vsechno kombinovat snad jako nikdy pred tim a je s tim opravdu velka porce zabavy.....

jakem chodis armoru že mas low warp?

jak se vám zda vyrovnanost jednotek v MP. Gethove a cerberus mi pripadaji strasne lehci ale reaperi fuj fuj treba s vanguardem jit proti banshee je dost humus, Getshky Prime a Atlas se mozu zahrabat

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu