Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Mass Effect 3


DeSmond

Recommended Posts

To je sice pravda, ale všeho s mírou. Viz CoD nebo AC (i když ten si to teď nejspíš vylepší trojkou). Někdy je revoluce potřeba i když hra funguje (a kupuje si jí pořád dost lidí)

Tak samozrejme jsem narazel na jine pripady, tady se inovace urcite hodi, ovsem to je zrovna ten typ "zdimame z vas kazdy rok prachy", coz je kapitola sama pro sebe ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Odpovědi 416
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Nejvíc přispívající

Jo, ale tech nul je tam az prehnane :)

Jinak nevydrzel jsem a jukl jsem na recenzi na gametrailers.com a musim rict, ze me prekvapilo ja je hra "temna" a ma takovy depresivni ton :)

Tak snažíme se zachránit před starověkou civilizací co chce sníst všechno živé v galaxii. Čekal si cukrovou vatu a poníky? :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

A je to tady, už dneska se bude zachraňovat galaxie :) Na Mentálcritics to docela vře, upřímně se ani nedivím (1st day DLC, Origin a teď ta kauza s multiplayerem)

no ja si jim ani nedivim, kdyz si prectes vetsinu tech prispevku,jsem docela znechucen, je mi jasne ze u teto hry delat 100% trophy urcite delat nebudu, 2k zakladni a za dalsich par tisich DLC:(

tak pry to DLC je dokonce na disku:D to je spam,takze se da odemknout bud penezma nebo na pc unlockdlc programem. Mozna tu xbox taky pujde obejit

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak snažíme se zachránit před starověkou civilizací co chce sníst všechno živé v galaxii. Čekal si cukrovou vatu a poníky? :)

No me smys zarazila ta neruznorodost prostredi :) Vsechno mi to prislo na jedno brdo , samozrejme tezko soudit z par zaberu s videorecenze ;)

Kazdopadne by to chtelo spis jednorozce, proti nim by nemeli reaperi

:D
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

no ja si jim ani nedivim, kdyz si prectes vetsinu tech prispevku,jsem docela znechucen, je mi jasne ze u teto hry delat 100% trophy urcite delat nebudu, 2k zakladni a za dalsich par tisich DLC:(

tak pry to DLC je dokonce na disku:D to je spam,takze se da odemknout bud penezma nebo na pc unlockdlc programem. Mozna tu xbox taky pujde obejit

To si nemyslim že je na disku. Pokud ano tak nám Bioware dost lhali

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Taky tomu moc neverim, to by pak fakt vsechny ty reci s dodelavanim behem schvalovani hry vzali za sve :D A v EA by se zas projevili jako ultimatni zdimaci penez :D

No co v N7 bude zadarmo, jen nevim jestli to zadavani mam riskovat na ceskem livu :D Nerad bych udelal tu samou chybu co v ME2, ikdyz ted uz by to snad podporovano byt melo, v dobe releasu ME2 cz live jeste neexistoval, no radsi to projistotu zadam jinde, na dlc s protheanem jsem totiz zvedavy :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

bioware jsou ku.vy,uz je zajimaji pouze money. Je to stejny pripad jako kdysi RE5, dlc byli taky na disku,unlocked az po zaplaceni

http://www.rlslog.net/?s=mass+effect&sbutt=Go

Bioware jsou v pohodě, ale EA jim drží u hlavy kvér...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Bioware jsou v pohodě, ale EA jim drží u hlavy kvér...

no je pravda,ze od Dragon Age 2 to jde z kopce bioware. Ohledne EA to uz vime davno. No jediny co mne tezsi,ze ten ME3 bude dustojne ukoncen i bez DLC,ktery by to zbytecne prodluzovali. Pokud nevydaji nejake dlc,ktere by dalo nadeji ME4, uvidime po single,jestli tam budou nejaka jakakoliv zadni vratka

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

no je pravda,ze od Dragon Age 2 to jde z kopce bioware. Ohledne EA to uz vime davno. No jediny co mne tezsi,ze ten ME3 bude dustojne ukoncen i bez DLC,ktery by to zbytecne prodluzovali. Pokud nevydaji nejake dlc,ktere by dalo nadeji ME4, uvidime po single,jestli tam budou nejaka jakakoliv zadni vratka

Prý ne. Příště bych to viděl na Mass Effect Racing :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

no je pravda,ze od Dragon Age 2 to jde z kopce bioware. Ohledne EA to uz vime davno. No jediny co mne tezsi,ze ten ME3 bude dustojne ukoncen i bez DLC,ktery by to zbytecne prodluzovali. Pokud nevydaji nejake dlc,ktere by dalo nadeji ME4, uvidime po single,jestli tam budou nejaka jakakoliv zadni vratka

podle recenzi by ME3 mnel byt opravdu posledni dil, zepry je uplne vse vysvetleno a odhaleno no uvidime :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak vcera jsem si hru vyzvedl, pokochal se obsahem N7 CE, ktery je chudsi, ale presto fajn, hru se mi tam jen rychle podarilo strcit na zkousku nad ranem, projel jsem prvni misi na zemi a kousek na marsu a musim rict, ze hlavne vypada hra mnohem lepe nez v demu, coz me potesilo :) Jinak zatim vic soudit asi tezko, to samy co v demu :)

Jinak pokracovani ME neni vylouceno a urcite bude, tedy je to velmi silna znacka a EA ji bude urcite zdimat, takze se dockame hry z univerza ME, ale urcite bez sheparda....

Jinak nezkousel nekdo stahovat dodatecny obsah pro ME3 pres cz live?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já bych aktivovat kódy přes CZ live neriskoval, počkej si až budou nějaké reference :)

Já sem naprosto nadšenej, teď sem na Citadele, úžasný. Jedinej drobnej problém co mam že nejdou "holsterovat" zbraně jako v ME2 (nebo sem na to zatim nepřišel), protože na select/back je namapovanej quick save - což je ale taky dobrá feature

headhot - jo

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ja to musim vydrzet mam silnou vuli uz 2 hodiny se mi vali doma krabicka s N7 a driv jak v 6 doma nebudu :( zadna videa se koukat nebudu nesmim to uz vydrzim jen ted doufam ze jsem nesmazal save ME2 :D

bud rad,ze nejsi v me kuzi,mne to prijde az zitra,cekal jsem na SFxT special edition,kterou nakonec nemaji,takze zitra uz mohou poslat N7 v klidu. No akorat si to zahraji bez save, skoda,ze nejde cross mezi platformami:)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu