Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Mass Effect 3


DeSmond

Recommended Posts

Tak vec, ktera mi zacina lezt na nervy je neustale prendavani dvd :) Ve dvojce to bylo udelane chytre a stacilo dvakrat prhodit disk, tady je to udelane stupidne a kazdou misi musim prohazovat disky :) Asi mam kliku na vyber :D

:D
A tohle je strilecka nebo RPG jak skyrim? Ja na rpg moc nejsem totiz. Omlouvam se za ♥♥♥♥♥ni dotaz ale tuto serii fakt neznam

Sent from my SK17i using Tapatalk

Third person střílečka s RPG prvky.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Odpovědi 416
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Nejvíc přispívající

Asi taky začnu už hrát, protože je hotová čeština. První díl jsem nehrál protože se mi vůbec nelíbil, ale druhý díl byl perfektní. Všechny hry hraju na konzoli, ale tato hra se musí hrát na pc v rodném jazyku ! Doufám, že budu mít dobrý modrý konec :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Holt cena za nepropadavani se a zasekavani se v okoli :D

desmonde za 14 hodin hrani zadny propadnuti nic extra zasadniho :), jak píšeš že te to za biotika nebavi jaky mas lvl a jaky mas recharge time warpu?

ještě k těm nepřátelům no mate pravdu :) jenže ve dvojce to bylo podstatně horší sice byla variabilita skinu ale všichni jen stříleli, si vemte ted trooper, centurion, nemesis, phantom, engener, atlas každy se chova jinak, jinak utočí ve dvojce takova variabilita nebyla

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

desmonde za 14 hodin hrani zadny propadnuti nic extra zasadniho :), jak píšeš že te to za biotika nebavi jaky mas lvl a jaky mas recharge time warpu?

ještě k těm nepřátelům no mate pravdu :) jenže ve dvojce to bylo podstatně horší sice byla variabilita skinu ale všichni jen stříleli, si vemte ted trooper, centurion, nemesis, phantom, engener, atlas každy se chova jinak, jinak utočí ve dvojce takova variabilita nebyla

Snad jsem nepsal ze me to nebavi, jen je to strasny nezvyk :) Ale uz jsem si zvykl a vzhledem k tomu, ze jsem vzdycky hral s pistolema pripadne smg tak se to k adeptovi hodi, nosim jen dve zbrane takze mam horzne nizkej recharge a vicemene metam jednu silu za druhou :) Myslim ze ted jsem nejak kolem 33 lvl nebo tak :) Nekde na zacatku :) Prekvapuje me mile mnozstvi Questu odehrano asi dvanact hodin a porad mi prijde ze jsem vicemene na zacatku :D

Jinak obavy ze soundtracku jsou pryc, libi se mi pouziti puvodniho soundtracku a nektere nove songy jako treba Leaving Earth ci novy "love theme" jsou vazne super :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak zezacatku me trosku stvalo, ze kdyz chcete hovorit s nekym z posadky, tak se automaticky neprijd do dialogoveho strihu, ale ted jsem si na to zvykl, nejen ze clenove posadky obcas rikaj zajimavy veci, ale alespon se porad neotravuji tim, ze to na ne zkousim, ikdyz mi uz nemaji co rict :)

Jinak co se mi libi je, ze se clenove posadky potuluji po lodi a hlavne se mezi sebou bavi, je fajn videt jake mezi sebou maji vztahy a takovy rozhovor Jokera s Garrusem, to je neco :D Stejne tak se mi libi, ze potkate jednotlive cleny posadky nekde na Citadele, proste zapracovani s partaky na me pusobi skvele zivejsim dojmem :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

hele dá se poznat co jsou hlavní a co jsou vedlejší questy? Jinak jak mě mulťák nebavil tak teď mě chytl pořádně, už mám všechny části galaxie na přízni 100% a s Vanguardem na lvl20:-)

No on je ted Journal udelan dost blbe, navic ani nemas ty drivejsi podbody.....

Kazdopadne hlavni quest jsou vicemene questy s prioritou, ostatni by meli byt vedlejsi....

Trosku me stve, ze lze sidequesty zablokovat :)

Jinak co je zapotrebi v MP, abyste meli readiness na 100% respektive kolik casu?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No on je ted Journal udelan dost blbe, navic ani nemas ty drivejsi podbody.....

Kazdopadne hlavni quest jsou vicemene questy s prioritou, ostatni by meli byt vedlejsi....

Trosku me stve, ze lze sidequesty zablokovat :)

Jinak co je zapotrebi v MP, abyste meli readiness na 100% respektive kolik casu?

Hele moc času ani ne , ale hlavně musíš dokončovat vlny ..je jich 11 . Pokud to nedokončíš tak to jde pomaleji, je o o tom co chytneš za lidi. Jinak mě to travalo tam cca 4 - 6 hodin v MP. Celkem jednoduchý, teď už konečně jedu SP:-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Právě sem viděl odmaskovanou Tali. Sice jen na fotce, ale stejně WOW :party:

Jinak ME3 překypuje hláškama, ale tahle mě fakt dostala

Tali: I want to be with you Shepard

Shepard: I bet you say that to everyone who gets you back your homeworld

Tali: No, just the cute ones :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak to si budmuset taky najit :)

Jinak me celkem pobavilo, ze pokud nemate romanci ani s garrusem ani s tali, nacapate je spolu na normandy :D

EDIT: Tak koukam, ze po zadani Tali without mask do googlu vyskocej celkem zajimavy veci :D Kazdopadne nikde zadny "oficialni" look :) Cos videl deepe?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jde, pokud mas FemShep ;)

Jinak co me dnes pobavilo, myslim ze to bylo v recenzi na hrej, kde pry k recenzenske verzi hry dostl rcenzent "pokyny" ze k tomu ma pristupovat jako novacek, parodoxne mi to zatim prijde jako hra pro fanousky serie....kdyz pocitam vsechny ty i drobne navraty, tak novacek nemuze tusit ktera bije a prijde podle me tak o 50% zazitku ze hry.....

Napriklad me celkem zarazil navrat jiste matriarchy z Illia :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jojo FemShep může randit s Garrusem (MaleShep naštěstí ne :D)

Vypadá moc pěkně, quariáni jsou asi lidem nejpodobnější druh. Dokonce maj i vlasy což sem moc nečekal když maj skoro celej život na hlavě helmu :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jojo FemShep může randit s Garrusem (MaleShep naštěstí ne :D)

Vypadá moc pěkně, quariáni jsou asi lidem nejpodobnější druh. Dokonce maj i vlasy což sem moc nečekal když maj skoro celej život na hlavě helmu :)

Co odkaz? Nerekl bych, ze jsou quariani nejpodobnejsi lidem, vem si jejich fiziologii ;) Nejpodobnejsi beru jako Asari, ikdyz buh vi jak s tema to je (viz. zajimavy rozhovor na bachelor party na Illiu :D)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jde, pokud mas FemShep ;)

Jinak co me dnes pobavilo, myslim ze to bylo v recenzi na hrej, kde pry k recenzenske verzi hry dostl rcenzent "pokyny" ze k tomu ma pristupovat jako novacek, parodoxne mi to zatim prijde jako hra pro fanousky serie....kdyz pocitam vsechny ty i drobne navraty, tak novacek nemuze tusit ktera bije a prijde podle me tak o 50% zazitku ze hry.....

Napriklad me celkem zarazil navrat jiste matriarchy z Illia :D

myslis matriarchu z toho baru?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No tak ve dvojce hraje takovou silne vedlejsi postavu az pri opetovnem setkani v ME3 se dockame zajimaveho odhaleni :) Presne tyhle navraty postav a jakesi uzavreni jejich osudu se mi strasne libi, ikdyz nekdo namita, jaka je to nahoda, ze porad potkavate ty samy lidi, neni se co divit, kdyz to jsou takovy borci a vicemene nejlepsi z nejlepsich :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Myslel sem jako v obličeji. Nadruhou stanu quariání sou sice dextro-proteinový narozdíl od levo-proteinovejch lidí a asari, ale narozdíl od asari se rozmnožujou stejně jako lidi a ne telepaticky :)Tady je fotka Tali, sorry za kvalitu Shepard s tim strašně mrská

post-30042-14687159829911_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu