Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Jak smazat trofeje z PS3


Nemec30

Recommended Posts

JAK SMAZAT TROFEJE Z VAŠÍ PS3

Všechno provádíte na vlastní riziko!! Nenesu žádnou odpovědnost, pokud se vám něco pokazí (prostě jako u každého návodu, kde se hrabete v systému:))

- Hodí se to třeba, pokud se někdy vrátíte k offiku a nechcete trofeje na PSN z her co nemáte koupený, tak aby ste nemuseli dělat back up a smazat trofeje formátem

Co potřebujete: (Všechno testováno na mojí PS3 Slim 120GB)

-PS3

-Jailbreak

-BlackBox FTP ZDE:

[url]http://www.uloz.to/6959753/ftp-server-1-2-pkg[/url]

-PC připojené do sítě s PS3

1 -Podíváme se jaký trofeje budeme odinstalovávat (Já si vybral hru AVATAR)

post-6265-14687156196814_thumb.jpg

2 -Poté nainstalujeme a zapneme BlackBox FTP 1.2

3 -V aplikaci se nám zobrazí IP kterou si někam zapíšeme (v mém případě 192.168.2.3)

post-6265-14687156220071_thumb.jpg

4 –Přesuneme se na PC a přes nějakého klienta se připojíme do PS3(v mém případě Total Commander)

Hostitel: (IP z BlackBoxu)

Jméno uživatele: FTPD12345

Heslo:123456

5 -Půjdeme do složky jak se napsaná na obrázku a zkopírujeme celou složku na PC, aby se trofeje, které chceme smazat našli lépe

post-6265-14687156226861_thumb.jpg

6 -přesuneme se do složky, kam jsme nakopírovali složku TROPHY a podle obrázku najdeme název složky, kde jsou hledané trofeje

post-6265-14687156228266_thumb.jpg

7 -vrátíme se do FTP klienta a podle názvu složky smažeme trofeje hledané hry (celou složku)

post-6265-14687156229278_thumb.jpg

8 -přesuneme se na PS3 a zkontrolujeme, že v Trophy ikona hry, kterou mažeme

post-6265-14687156230822_thumb.jpg

9 -Vypneme PS3 a tet se musite dostat do RECOVERY MENU PS3(nemá to nic společnýho s Jailbreakem)

- Vypneme PS3

- Zapneme PS3 přes tlačítko startu a budete ho držet dokud se PS3 nevypne

- Poté ji zase zapnete a budete tlačítko držet do tý doby dokud nepípne 2x rychle zasebou

- Pípání jde za sebou takhle: 1x(Zapnutí konzole).....1x(Reset VGA).....2x rychle(Recovery menu)

10 -Až budete v Recovery menu tak vyberete 4.Rebuild Database

post-6265-14687156232493_thumb.jpg

11 -Objeví se vám nápis, že to může trvat i několik hodin ale v tomhle případě mi to trvalo pár sekund

post-6265-14687156233856_thumb.jpg

12 -Pokud máte PS3 přes HDMI tak klidně povolte tento výstup

post-6265-14687156236293_thumb.jpg

13 -Pak dáte jen OK a začne rebuild

post-6265-14687156240015_thumb.jpg

14 -Po dokončení zkontrolujte, že Trofej byla smazána a je hotovo

(obrázek nešel nahrát)

15 -Pro kontrolu sem spustil hru AVATAR a trofeje jdou znovu normálně nainstalovat a získávat

(obrázek nešel nahrát)

16 - Ještě kontrola v Trophy

(obrázek nešel nahrát)

Všechny obrázky ke stažení:

http://www.uloz.to/6959807/trophy-delete-rar

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 5 weeks later...
No tak nejak nechapu proc by si ty trofeje nekdo mazal

Já jsem se po tom jeden čas pídil, co mi brácha hrál na mém profilu Mafii 2 a vyhrál asi dvacet trofejí. Měl sem chuť je pak všechny smazat. Tenkrát by se mi to hodilo, ale teď už na to kašlu. :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Díky za návod, určitě to využiju pro odstranění ze seznamu, abych tam neměl hry s 0%. Akorát se chci zeptat, ovlivní to PSN level?? Jestli tím smazáním mi neklesne o několik % ale trofeje se odesílají na server, takže by neměl.. Dá se tím boostovat lvl? Ptám se z úvahy. Že udělám trofeje, nahraju na server, smažu a znova.. :)

Nemám po ruce PS3 abych to mohl udělat. Tak jen jestli mi to můžeš potvrdit či vyvrátit. :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Díky za návod, určitě to využiju pro odstranění ze seznamu, abych tam neměl hry s 0%. Akorát se chci zeptat, ovlivní to PSN level?? Jestli tím smazáním mi neklesne o několik % ale trofeje se odesílají na server, takže by neměl.. Dá se tím boostovat lvl? Ptám se z úvahy. Že udělám trofeje, nahraju na server, smažu a znova.. :)

Nemám po ruce PS3 abych to mohl udělat. Tak jen jestli mi to můžeš potvrdit či vyvrátit. :)

Myslím že trofeje co synchronizuješ s PSN tak už nesmažeš. Tohle ti akorát smaže trofeje z PS3, ale na PSN zůstanou takže jedině mazat před synchronizací. Pokud by si chtěl zvětšovat lvl na PSN tak stačí najít program co ti dá rovnou platinovku u každý hry, ale to je zbytečný....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu