Přejít na obsah
  • Vytvořit účet
  • 0

Nefunguje internet


masi113

Otázka

Zdravim. Potřebuju poradit. Nejde mi internet a nevim proč. Mam router i modem a zapojený to mam správně myslim. Zapojil jsem jeden eternet kabel do rutru a xboxu a druhej do rutru a modemu. Když dam test connection a nastavení automatic tak mi to dojede až na internet ale tam se to sekne. Když damručně a vypíšu tam informace z ipconfig, tak to nedojede ani na ten internet. Divný ale je že mi to šlo s ručně vyplněnym a z ničeho nic to fungovat přestalo, přitom jsem s tim nic neudělal ani nezměnil. Prosim pomozte. Dik:cheesygrin:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

2 odpovědi na tuto otázku

Recommended Posts

  • 0

Nemáš UPC?

Dneska mi to dělalo uplně to stejný, test v xboxu mi došel k "Network", ale k "Internet" už se nepřehoupl. V PC vše fungovalo, ale pak sem zjistil že nefunguje asi polovina zahraničních stránek :). Tady mi to ukazovalo že mají nějakej problém s DNS.

Ale teď je to v pořádku (v Brně, nevím jak jinde).

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpověď na tuto otázku...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu