Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Chcete dalsi souteze?


Han

Recommended Posts

Chteli byste dalsi soutez v Tekkenu a KillZone? KillZone sice jeste nebyl ale ja bych to videl treba takhle: Dohodli bychom se v den, cas a ten na koho je spolehnuti by asi 5 minut pred tim casem vytvoril room ale hracu muze hrat najednou jen 8 a start by zacal v ten cas. bylo by nejake heslo a protoze by nas mohlo hrat jen 8 tak bych ja(nebo nekdo jiny) udelal seznam lidi kteri se prihlasi a ten kdo by se pripojil ke hre a nebyl by v seznamu by byl z cele souteze vyloucen nebo tak neco.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

vymyslel si to moc hezky ty pravidla a hrály by jsme tedy deathmatch asi by to nebylo 4 určený lidi spolu proti 4 lidem jako na teamy... na to se asi tolik lidí nepřihlásí...

abych ti rekl pravdu tak ja jsem po netu hral s jednim clovekem proti dalsim 5team deathmatch a stejne jsme vyhrali. ono je to taky o taktice a vedeni ve ktere bedne je zbran co ti vyhovuje. ja mam nejradeji kdyz jsem sam proti ostatnim.ja to vymyslim az zitra. ted sem nakej linej.

EDIT: prdlajz, du na to ted

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

abych ti rekl pravdu tak ja jsem po netu hral s jednim clovekem proti dalsim 5team deathmatch a stejne jsme vyhrali. ono je to taky o taktice a vedeni ve ktere bedne je zbran co ti vyhovuje. ja mam nejradeji kdyz jsem sam proti ostatnim.ja to vymyslim az zitra. ted sem nakej linej.

EDIT: prdlajz, du na to ted

nice tak to bude supr... každopádně doufám že se to chytne a bude nás hodně aby jsme si pařádně zastřílely at už na teamy nebo všichni na jednoho a jeden na všechny:D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ja by som xel spravit sutaz v SBK-07...vybrala by sa motorka,trat a kto bude mat naj cas vyhral... :) bolo by to P.P.C ! :) jop...

v SBK 07 bude soutěž v září v Racing Clubu ;):!: :bash: :cheesygrin: :wohow:

jo chci další soutěže ale ať jich zase není moc :?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu