Přejít na obsah
  • Vytvořit účet
  • 0

Chyba pri paleni her 6th Wave


honzikus

Otázka

Otazka.. zkousel jsem dneska palit Fable 3. u hry se pise **6th Wave** palil jsem to klaiscky jako predtim v IMG burn. Bohuzel mi to napsalo v jednom pripade eror pri vypalovani a v druhem sem to sice vypalilo dvd pri kontrole probel nejaky eror (nemam ho zkopirovany) ale ve vysledku napsalo, ze je to OK. Dam do Boxe. (samozrejme nejdriv aktivacni dvd) ale nenacetlo mi to hru a psala hlasku at si vycistim mechaniku a restartuji konzoli. Nevim jestli u tech novejsich her mam delat neco jinak pri paleni..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

5 odpovědí na tuto otázku

Recommended Posts

  • 0
To , že ti to při vypalování hodí eror a jindy zase chyba při kontrole je chyba vypalovačky !! Zkus to vypálit jinde , aby jsi zjistil , že to je vypalovačkou .

ok.. no tak popremyslim o nejake nove vypalovacce nemam to kde testnout.. nejaky typ na vypalovacku? znacka?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpověď na tuto otázku...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu