Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

laser


50 cent

Recommended Posts

čaw objednal jsem si laser na ps2 slim aš my dojde a budu ho tam dávat musím na něm ještě neco nastavovat všiml jsem si na tom mím starým že jsou na něm zezadu takoví otoný kovový kolečka to uš tak na tom novím bude nebo se s tím musí ještě točit na stejnou uroven stejně jak je to na tom mím a nebo tam jenou fláknu novej laser a vše bude v poho kdo uš někdy měnil laser prosím at poradí díkec

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 2 weeks later...

No, tak to by sis jí měl nejspíš sehnat :) (nová se dá koupit do dvou stovek, ale jenom kvůli tomuhle to nemá cenu kupovat) stačí s tím zajít do nějakýho shopu kde opravujou konzole atd. tam ti určitě pomůžou. Jinej způsob na odstranění přepravní pojistky bohužel neznám.

Tady mrkni na obrázek kde máš krásně vidět jak by to mělo vypadat:

34073407pstwo802laser_antistatic_point.jpg

Snad ti to pomůže.

Já si jednou objednával "novou" optiku a když přišla už to bylo odpájený a vydržela mi jenom pár tejdnů takže na to taky bacha.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu