Přejít na obsah
  • Vytvořit účet
  • 0

Ntb nenacte kvuly wifi


Rychlahuba

Otázka

Ahoj, koupil jsem si wifi modul Atheros 5006x, kdyz jsem ho dal do notebooku krasne sedel, zapojil jsem antenky, zapnul

PC a jakmile probliklo logo HP ( pred tim nez se nacte bios) tak mi to hodilo neakou chybu v cestine to znamenalo ze je to nepodporovany wifi modul, prosim vyjmete ho a restartujte PC... nejde to niak odkliknout nic, PC proste nenajede. Da se stim neco delat? Nebo to byly vyhozeny prachy?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

6 odpovědí na tuto otázku

Recommended Posts

  • 0

Ja jsem nekde cetl ze jde neak zmenit seriove cislo modulu ale neni to 100% a navic na me moc slozity :D Takze to hodim na aukro... kdybych koupil napriklad tohle http://www.alfacomp.cz/php/product.php?eid=105140087000000LKR a NEMEL v notasu wifi modul tak by mi sel internet?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

Koukam, ze tu jsou vsichni mudrci :lol:

Zadna nekompatibilita neexistuje. Tohle dela HP a delalo to IBM (zda to dela jeste Lenovo nevim) - je to proto, abyste tam narvali jen to, co chteji oni (vetsinou neco drazsiho atd.). Napis sem presny typ ntb. Na netu na 100% bude patch BIOSu, ktery tuhle kontrolu "certifikovane/oficialni" wifi vyhodi ;-) Mel jsem kdysi stejny problem na IBM T40 a stacilo jen patchnout BIOS (zalezitost asi 3 minut) a vse bylo ok :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpověď na tuto otázku...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu