Přejít na obsah
  • Vytvořit účet
  • 0

Goat Simulator


dRTIKOOL

Otázka

Zdravím.Předem pochybuji ,že my někdo pomůže(když pomůže budu jenom rád) ale zajímáme jestli měl někdo stejní problém jak já. Mám problém s hrou Goat Simulator.Byla zakoupena v akci games whit gold.Syn ji normálně hrál(má 190 G poslední unlock archievements je z 29.7) včera nešla spustit stáhl jsem update 1,5 gb a pořád nešla spustit. Tak jsem ji odinstaloval .že ji znovu nainstaluji k mému překvapení se hra  neobjevila v Ready tu Install tak jsem najel na store že hru nainstaluju ze storu. Tam bohužel chtějí 199kč.Což není nijak závratná částka ,ale proč platit za něco co bylo zdarma a pokud mám aktivní gold má být zdarma pořád. Skoro 1 hod. jsem měl hovor s tech, podporou tel.239 000 459.kde my to vzala sice příjemná operátorka ale evidentně tomu moc nerozuměla (několikrát musela konzultovat můj problém z někým jíním)tak jsem ji povykládal co mám za problém tak my nakonec tvrdila ,že hru jsem zakoupil ale na sdíleném učtu což sice mužu ,ale po odinstalovaní hry už hru nemůžu stáhnout. Což je samozřejmě nesmysl nebo hned jsem najel na druhy učet tam chtěl stáhnout hru Wariors Orochi 3 kde jsem mohl hru pouze zakoupít kolem 1000kč ne zdarma. Tak jsem přepnul na učet  kde mám gold samozřejmě byla hra free. Potom se operátorka odmlčela již po nekolikáté konzultovala to s někým a po poradě s vedoucím že my nemůžou pomoci.tak jsem poděkoval a položil telefon.samozřejmně měli víc nápadu proč hra nejede jak samozřejmě update celého systému což zrovna proběhl dnes ráno. mám xbox 360 i one spoustu zakoupeních  digi her i zdarma co byli v goldu a nikdy se my toto nestalo.Díky za každy rozumný navrch jak jse to dá vyřešit.Jinak jsem synovi řekl že jak hra nějakým způsobem nenaskočí do ready to install tak my ji koupím za těch 199

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

1 odpověď na tuto otázku

Recommended Posts

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpověď na tuto otázku...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu