Přejít na obsah
  • Vytvořit účet
  • 0

PSP GO vs PSP 3004


korman

Otázka

Dobrý den, chtěl bych si koupit PSP, ale štve mě že nemá klávesnici, protože bych sem tam využil internet... Které zařízení je pro mě lepší, když si hry nebudu kupovat ? No a u PSPček se mi zdá, že mají málo ramky i malou frekvenci procesoru. Pojedou na těchto zařízeních i hry třeba za dva roky ? Děkuji za odpověď.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

25 odpovědí na tuto otázku

Recommended Posts

  • 0

5.50 navíc jde jen na Fatko a slimáka - 3k jde na 5.03 a tam jdou iso hry ale noví nekoupíš a od cca 20.12 vyjde 6.20 TN Hen...

a jako co by si chctěl od přenosný konsole? tohle neni iPad vole - PSP je zatim nejvýkonější Handheld

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

aha :D no tak je potom lepší si koupit nové psp go ne ? Jen budu si muset koupit nějakou pandoru ? Snad to zvládnu ... Páč tady je nový za 3000 http://aukro.cz/item1364611393_psp_go_skvely_stav_4_hry_na_disku_od_korunky.html, hej díky moc že se mi věnuješ...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpověď na tuto otázku...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu