Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Problémy s přihlašováním do PSN


Raiton09

Recommended Posts

před 4 minutami, Hermik napsal:

Odpověď mi došla ta samá jako tobě. 2-3 dny to šlo, pak zase stejné budu tam psát znovu.

Odblokování IP ze strany Sony je pouze dočasné. Hold je to bordel, musíš si zřídit veřejnou IP adresu, někteří poskytovatele internetu jí dávají zdarma.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zdravím komunitu ps hráčů 

asi nebudu sám, když vidím že připojení dělá problém všem a pochybuju že všichni máme špatný modem. Včera jsem psal do podpory sony.  Za odpoved bych je nejradeji nakopal do prdele.  Restartujte modem a konzoli a poslete nam chybu kterou vam to pise. 

Po zaslani informaci a provedeni rady co jsem dostal jsem zjistil ze jsem se vlastne nikam nedostal a z PS4 mam jen drahe tezitko na papir. 

Osobně si myslím že za to můžou tvurci posledni aktualizace na PS. Prijde mi ze uz tam neni co dokurvit presto to nekteri s radosti a odhodlanim dokazou a hodi vinu na nas, kterym vlastne vse fungovalo jak melo, nez jsme byli donuceni stahnout altualizaci kničemu. 

Ja převážně hraji hry po internetu a to ze se ted na zadnou ani nepripojim me pekne sere. Taky me dojima pristup firmy sony, ktera se ani za zpusobene problemy neomluvila ani neinformovala ze se snazi problem vyresit proste nic. Nekde jsem tu cetl ze technici ze sony uz na tom delaji 2 tydny a nemuzou na nic prijit. Nevim jak vy ale ja si hajzl papir vymenim kdyz mi dojde. 

Taky si myslim ze vymena ip adresy je jen docasne reseni navic zbytecne pokud vse jelo tak jak melo pred aktualizaci musi i po ni bohuzel na to uz sony nemyslelo. Misto toho ctu rady co vam pomuzou docasne nebo vubec. 

Po par nepeknych vyrazech a vysvetleni jak moc to posrali a proc uz mi sony nenapsalo. Tak predpokladam ze se na psko budu dal jen divat a nadavat.  

Tak preji hodne zdaru a pokud se nekdo docka uspesneho vyreseni problemu nebo se dozvi neco smysluplneho od podpory sony napiste diky. 

 

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 2 weeks later...
  • 3 weeks later...

Dobrý den, 

Prosím, potřeboval bych pomoci, již dva dny mi nejde se přihlásit k PSN z žádného přístroje (notebook, smartphone, playstation). Nedávno jsem si obnovil PS+ a nemohu ho využívat, což mi docela dost vadí. Nemáte někdo zkušenost, jak pomoci?

Notebook:
Access Denied

You don't have permission to access "http://auth.api.sonyentertainmentnetwork.com/2.0/oauth/authorize?" on this server.
Reference #18.a43c5168.1485243705.7f170479

Smartphone:
An error has occurred.
(C-82E10193)

Playstation:
An error has occurred.
(WS-37397-9)

 

Děkuji za pomoc, za jakoukoliv pomoc.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 16 minutami, eDrak napsal:

Dobrý den, 

Prosím, potřeboval bych pomoci, již dva dny mi nejde se přihlásit k PSN z žádného přístroje (notebook, smartphone, playstation). Nedávno jsem si obnovil PS+ a nemohu ho využívat, což mi docela dost vadí. Nemáte někdo zkušenost, jak pomoci?

Notebook:
Access Denied

You don't have permission to access "http://auth.api.sonyentertainmentnetwork.com/2.0/oauth/authorize?" on this server.
Reference #18.a43c5168.1485243705.7f170479

Smartphone:
An error has occurred.
(C-82E10193)

Playstation:
An error has occurred.
(WS-37397-9)

 

Děkuji za pomoc, za jakoukoliv pomoc.

Bohužel, patříš mezi další "šťastlivce", drahá Sony ti zablokovala tvoji IP adresu. Napiš na Sony podporu , ať ti ji znovu odblokujou. https://www.playstation.com/cs-cz/get-help/contact-us/, pokud to nepomůže, musíš si zřídit veřejnou IP potom bude po problémech.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 3 hodinami, eDrak napsal:

Tak to je teda super... Moc děkuji za pomoc, jdu jim napsat a snad to pomůže.

Sony ti to odblokuje do 2 dnů. ale jen na pár dní,budeš stejně muset si zařídit veřejnou IP.

Tak jsem to musel udělat já, u mě je to dalších cca 120 Kč k internetu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To sice ano, ale platit další stovku měsíčně za to že si to Sony neumí vyřešit se mi opravdu nechce. Doufám, že se Sony vzpamatuje a problém vyřeší. Nejen kvůli mně, ale i ostatním uživatelům. 

Edit.: tak dnes jsem volal svému poskytovateli internetu a celý problém jsem mu popsal. Uvidíme jak se s tím poperou. 

Edit2.: Tak dneska přišel IT technik od poskytovatele internetu nastavil mi novou IP a nyní zatím vše funguje. Sony se zatím ani nevyjádřilo, což mi přijde u tak velké společnosti docela průser.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak PS4 byla zapnuta poprvé na Vánoce. 2 dny účet fungoval a pak přístup zamítnut. Kontaktoval jsem podporu a poskytovatele internetu. Podpora odpověděla za týden a poskytovatel téměř obratem. Sdělil, že je toto známý problém a vyřeší to veřejná IP adresa. Poděkoval jsem mu a sdělil, že počkám ještě na odpověď podpory. Po zmíněném týdnu přišla odpověď, že mám zkusit resetovat router. Problém přetrvával, tak jsem znovu napsal. Po dalším týdnu mi sdělili, že mám napsat svoji IP adresu a poskytovatele internetu, že mě z blacklistu odstraní. Udělal jsem to a opět týden čekal. Přišla odpověď, že by mělo být vše v pořádku. Zkouším to a ono nic. Tak jsem psal znovu, odpověděli za 2 dny, že předají problém technikovi. Po týdnu přišla odpověď, že je vše v pořádku, ale nebylo. Tak jsem si nechal udělal veřejnou IP adresu a problém přestal. Asi se vyplatí s nimi nic neřešit. Poděkoval jsem, že mě to stálo měsíc čekání a nic. Snad tímto někomu usnadním čekání :-)

Jo a veřejná IP adresa mě stojí 50,- Kč.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 3 weeks later...

ahojte,no ja s tým tiež mávam patálie,naposledy čo som tu písal mi prišla odpoveď cca za 14dní a to taká že oni neevidujú žiaden problém na mojej adrese,aby som sa informoval u svojho poskytovateľa internetu...tak tam zajdem a opýtam sa na tú "verejnú" IP adresu čo to je za haluz že ešte toto si musíme nakoniec takto "vybavovať"dodatočne pri všetkých nákladoch vrazených do preslávnej playstation....pekný deň prajem

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu