Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

PS4 Slim


tofi

Ktera PS4 je hezci  

32 hlasů

  1. 1. Ktera PS4 se vam libi vic?

    • PS4
      25
    • PS4 SLIM
      7

  • Prosím přihlašte se nebo zaregistrujte, abyste mohl hlasovat v této anketě .

Recommended Posts

No já to chápu tak, že tohle je osekanej a levnější model (hlavně z hlediska výrobních nákladů), kterej nahradí současnou PS4. Někde jsem četl, že ta se snad už ani nevyrábí a doprodávají se jen skladový zásoby. Takže bych při uvedení slimu čekal stejnou cenu, jakou má současná verze, která by tím pádem mohla o pár stovek zlevnit, než se doprodá. No a nová výkonnější verze bude Neo. Takže budeš mít do budoucna na výběr buď slim nebo Neo nebo starší verze na bazarech.

před 3 minutami, kruta napsal:

Já už to tedy moc nesleduju, ale co když to Neo tento rok nevyjde, nakonec od něj upustili a ona neoznámená konzole je PS4 Slim? Vždyť by to vzhledem k Xone S byl logický krok.

Je to dost možný.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 2 hodinami, strejda999 napsal:

Já osobně si myslím že tohle je přešlap vedle. Vzhledem k tomu že má vyjít Neo, tak kdo by měnil stávající PS4 za Slim, když bude moci vyměnit za výkonější mašinu. Nevím, mě osobně se tenhle tah od Sony moc nezamlouvá. Navíc cena Nea bude stejně startovat kolem 10,5-11k. To by slimák musel začínat někde kolem 8k. 

ty to vubec nechapes, slim je tu pro sony, slim bude vyrobnima nakladama levnejsi nez puvodni verze ale bude nejspis za stejnou cenu za jakou se prodava ted PS4 fat takze na tom vydela sony, tady vubec o hrace nejde ani nechapu jak to nekoho vubec muze napadnout takova blbost, vzdy jde o snizovani nakladu a zlepseni zisku tak brain on lidi

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 3 hodinami, kruta napsal:

Já už to tedy moc nesleduju, ale co když to Neo tento rok nevyjde, nakonec od něj upustili a ona neoznámená konzole je PS4 Slim? Vždyť by to vzhledem k Xone S byl logický krok.

jestli to tenhle rok nebude, tak mam celkem problem uz jsem tchanoj slibil na vanoce moji ps4 :D:D:Dasi pustím steam holt no... tam mam asi pres 250 her :D
 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

NEo pochopitelně bude..je ovšem otázkou, zda bude mít ty parametry, které se provalily  před pár týdny či měsíci. Scorpio bude výkoem (ale nejspíše i cenou) jinde. Na druhou stranu, s xbox one si ms prodeje podělal úplně něčím jiným, než pouze nižším výkonem oproti ps4.

Že je slim ona "Neo" konzole je úvaha mimo mísu. Krom toho, že je hnusná, tak se zdá, že pouze lehce zmenšovali...nebude umět nejspíše nic výrazně lepšího, než stará ps4.

http://www.eurogamer.cz/articles/2016-08-24-udajna-cena-a-pvod-unik-ps4-slim

Další fotky, a jeden kšeft slim nacenil na 380 liber....Trochu příliš řekl bych...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jestli si někdo myslí že Slim bude stát  8k tak by sem měl propleskat. 

před 2 hodinami, neilz napsal:

ty to vubec nechapes, slim je tu pro sony, slim bude vyrobnima nakladama levnejsi nez puvodni verze ale bude nejspis za stejnou cenu za jakou se prodava ted PS4 fat takze na tom vydela sony, tady vubec o hrace nejde ani nechapu jak to nekoho vubec muze napadnout takova blbost, vzdy jde o snizovani nakladu a zlepseni zisku tak brain on lidi

Na tohle jsi přišel kde?? 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak to šetření a osekávání za strany Sony je myslím hezky vidět na předchozí generaci - PS3 FAT - Slim - Superslim. U PS4 mě dostalo, jak osekali i blbou papírovou krabici - launchová verze měla rozdělávací krabici s plastovým uchem, za který se dala krabice krásně přenášet. U nový revize krabice ani nejde otevřít, je to tam naflákaný z boku a ucho je fuč. Nebo u  Vity - u první verze byly AR karty, u druhý revize už byly jen vytištěný na A4 a vystříhej si sám a teď už je tam nedávaj vůbec :biggrin:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

http://diit.cz/clanek/ps4-slim-bez-4k-bez-hdr

 

bez 4k, bez hdr...prostě jen slim 

před 4 hodinami, neilz napsal:

7900 mi moc zajimava neprijde kdyz to stala pred rokem a jeste si k tomu dostal PSTV, dala se snad sehnat i kolem 7

Proč sem postuješ ceny z nějakých akcí? Navíc PSTV...no děsný terno. Nepochybuju, že před Vánocema zase něco bude. V ec byla taky teď za 7777 1TB včetně hry, ale to bylo pár konzolí..... normální cena je někde jinde. Jediné, co by s cenou hnulo, je cena neo...pokud by byla třeba kolem 11k.

Slim nebude stát míň, než současná ps4....ta se doprodá, a nahradí ji slim....který bude vedle neo...na něj si sony zřejmě nechala veškeré fíčury....jak vidno.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

K předobjednání na alze za 7990,-. Ta cena je imho zajímavá, vůbec ve světle cen současné ps4, která je už drahá. Jestli pro stojí necelých 11k, tak se fat ps4 nemůže prodávat za 10k. Byť s hrou.

EDIT 9.9.2016
 

Hmm, nechápu nacenění ps4 slim 1TB za 9500, když PRo verze je za necelých 11k a má taky 1TB disk. Krom výprodejů fat ps4, které už začaly, tak bych čekal buď bundlování her ke slimce nebo nižší cenu, jakmile vyjde PRO.

 
  •  

  •  
  •  
 
  •  
  •  
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu