Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Pro Evolution Soccer 2017 Demo Recenze


saman250

Recommended Posts

Dneska jsem si stáhl PES demo  pro PS3 
Po stažení a následném zapnutí hry na mě vyskočilo okno s výběrem týmu .V ten moment jsem se již zarazil protože vzhled některý log týmu mi připomněl vybarvené vlajky v omalovánkách .Po načtení hry (zápasu ) jsem se ocitl ihned  uprostřed hřiště bez nějakého nástupu a podobných věci  jak to můžeme vidět ve fifě .No nic přejdu k samotnému hernímu projevu hry .Po odehrání pár zápasu na mě hra působila při různých simulací zasekaně  a při různých skluzových obraných zákrocích jak přes kopírák na druhou stranu ale musím vyzdvihnout chytání brankaře ve stoje který různými poskoky atd připomíná opravdového brankaře tudíž nemáte pocit že střílíte na brankaře na ne na stroj .Také musím pochválit bránění rohových kopů kde si můžete vybrat jakým stylem chcete bránit rohový kop což je velký plus pro PES .Nemůžu taky zapomenout na emoce na hřišti z počátku mi přišli dané prožitky na hřišti v celku fajn ,jelikož bylo atypické vidět ve fotbalové videohře útočíciho hráče který se vzteká po neodpískání falu v pokutovém území ale postupem času mi přišly dané animace až otravné z důvodu neustálého opakování stejných simulačních situací k tomu se přidává otravné záznamy střel a také nucené záznamy  ze střeleních branek .

+
Chytání brankaře ve stoje 
Obraná hra u rohových kopu 
-
Otravné Replay střel,branek  
zasekanost hry která kazí celkový zážitek ze hry 
obrané zákroky 
Emoce které se neustále opakují 

Hodnocení 6/10 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu