smouczech1 Posted September 11, 2016 Report Posted September 11, 2016 Zdravím, mám problém s XOne, neustále se mi připojuje a odpojuje ze sítě a nejde prakticky nic hrát, hrůza děs! Do včerejška jsem s tím problémy neměl. Jde to vidět na přiloženém videu, opakuje se to furt dokola, restart ani nic nepomáhá.Díky za odpovědi! Quote
0 jirik Posted September 11, 2016 Report Posted September 11, 2016 Doporucil bych takovou klasiku - smazat profil a stahnout jej opetovne z Live, ale hlavne udelat restart routeru. JInak pripojeny jsi přes kabel nebo přes wifi? Quote
Question
smouczech1
Zdravím, mám problém s XOne, neustále se mi připojuje a odpojuje ze sítě a nejde prakticky nic hrát, hrůza děs!
Do včerejška jsem s tím problémy neměl.
Jde to vidět na přiloženém videu, opakuje se to furt dokola, restart ani nic nepomáhá.Díky za odpovědi!
1 answer to this question
Recommended Posts
Join the conversation
You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.