Přejít na obsah
  • Vytvořit účet
  • 0

Převod účtu na novou PS4


Karel1893

Otázka

Zdravim, chtěl bych se zeptat, jestli někdo nemáte zkušenosti s přenosem účtu na jinou konzoli. Chci si časem pořídit novější tip PS4 ale trocho se bojím toho aby se mi tam převedlo vše co mám nahráno třeba v World of tanks, Fifě, nebo moje PS+. 

Poradí někdo, jak na to? Třeba i pro případ, že konzole odejde a musim pořídit novou...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

8 odpovědí na tuto otázku

Recommended Posts

  • 0

díky

 

Ale nepochopil sem z toho, na co mám vázané třeba World of tanks, hraju půl roku, mám tam nahráno spoustu věcí, takže by mělo stačit smazat starou PS4 a když zapnu novou, tak jen vytvořím stejnýho uživatele a pak stáhnu WoT a ono si to díky tomu uživateli bude ty data pamatovat?

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

Včera jsem se o tom bavil s pár lidma a neměl by to být takový problém. Přece kdyby ti odešla PS4 tak na nový bys měl bez problémů udělat starý účet a hry co hraješ online, tak by měly být všechny  přes cloud uložený, když máš PS+ tak ještě někde, to sem přesně nepochopil.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
V 15. 9. 2016 at 3:11, Radek100 napsal:

Jinak od verze fw4.0 jde přes síťový kabel zkopírovat celý obsah konzole na novou. Stejná funkce byla už na PS3, použil jsem ji při přechodu na slim verzi.

Ahoj jak to udělat přes síťový kabel ? budu kupovat pro tak abych věděl a nemusel se prdět s flashkou. dík.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpověď na tuto otázku...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu