Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

NHL 17


LemijuCZ

Recommended Posts

Góly se dávají tak, že dostaneš puk (to černé kulaté) za brankovou čáru, ale pozor, jenom v místě, kde je branka (to železné se sítí). Tohle tě mohlo zmást xD. Díval ses někdy na hokej? Prostě rozpohybuj brankáře, miř pod víko, a modli se. Snaž se střílet přes clonící hráče, protože brankáři jsou letos úplně jaloví. Zatím, počítám že to EA vybalancuje

 

Jinak za mě, ať si kdo chce co chce říká, zatím hodně povedené. Oproti 16 je potřeba hrát mnohem víc hokejově, pokrývat hráče, nenechat jim před brankou ani milimetr prostoru (i proto, že ti brankáři chytají prd). Na druhou stranu jsou hráči dost často total dřevění, zabrždění, a občas jsou to spíš kyčkerle než hokej. Velké plus za synergie, ještě větší za sady

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 4 weeks later...

hokej super.novy rocnik se vyvedl ale ty golmani to je kolikrat otresne,koupim quicka a ten dostane hned z prvnich 2 strel dva goly a odehral jsme s nim 3 zapay a dostal 19 golu,pak hraju s Dubnykem ktery stoji par supu a chyta lip jak rusk bishop a quick dohromady takze tezka slabina ty golmani z meho pohledu

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 2 months later...
  • 3 weeks later...
  • 3 months later...
  • 3 weeks later...

Čau.

Po nějaké době jsem se vrátil k PS4 a vyzkoušel i NHL 17 a musím říct, že je to zatím největší paskvil co jsem zažil. Kostrbaté trhané pohyby hráčů v replayích. Tolik ♥♥♥ních gólů co padá jsem snad ještě nezažil. AI spoluhráčů otřesná-motají se do cesty, skoro nenajíždí na přihrávky, děs. Soupeř jak kdyby měl na hokejce magnet, protože pomalu jen když kolem něj projedu, tak su bez puku. Když jasně volím směr přihrávky, hráč nemá sebemenší problém nahrát uplně někam (nepochopitelně) jinam. Je toho hafo co mi fakt vadí. Snad jediné pozitivum, co jsem si všiml (když pominu nějaké estetické vylepšení) je, že když su s pukem u soupeře na modré, tak hráč nemíchá s pukem jak idiot a nezaviní tak sám ofsajd. Za mě je to hnůj a jeden z nejmíň povedených dílů. Dá se říct, že čím víc hrajete hokej tím, je to hnusnější.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Koupil jsem se pred par tydny PS4 hlavne kvuli NHL17 a jsem hodne mile prekvapeny. Potreboval bych sice poradit, proc jsem pred brankou sam a nikdo mi nenajizdi, ale ty klicky a blafaky se daji podle me taky natrenovat. Z me osobne velka spokojenost. S Nhl 90 jsem na PS1 zacal a ted jsem se po letech vratil a naprosta spokojenost. Hraju online 1+1 a super. Lepsi ne tanky :-D.

PS: nevite jak nastavit idealni strategii, at mne ty hraci najizdi k brane? :-D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Za me spokojenost, je to sice z 99% stejne jak 16, ale zase nektere veci co se mi v 16 nelibily, tak tady nejsou nebo to neni tak zrejme. Za ty prachy supr, ale davat za to vic jak ty 3 stovky nestoji za to :D. Taky mam problem s tim najizdenim hracu pred branku a celkove na protiutoky.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu