Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Mkv format na Xko360


schelli

Recommended Posts

Zdravíčko všem chci se zeptat co používate za convertor abych na me fullHd TV měl opravdu goooood obraz. Je mi jasne že do Xka flaknu max dvouvrstve DVD tzn 8,5Gb. jen bych chtěl vědět do jakeho formatu a v jakem programu převadite FullHd filmy v MKV....Diki moc všem ....mate to u mě ....:cheesygrin::tick:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 4 weeks later...

Regnix rada za všechny prachy.... proč budu kupovat notas nebo novej přehrávač? :P Mě by to taky zajímalo no :) Přece jenom v pokoji s malinkou televizkou ty filmy nepoznám rozdíl ale když du na 109 plazmu a chci si pustit obyč .avi film z exteráku tak je to často hrůza

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Xbox neprehrava mkv(matrosku) format max prehraje AVIcko...

navic Xbox360 je HERNI konzole ne multimedialni prehravac:):)

a navic mi ten anvod se zda jako jeden velky FAKE

Další týpek co neumí číst co? :D

On se ptá do jakýhov formátu z mkv to převíst aby to bylo v nej kvalitě a jak :P a to jestli je to herni konzole nebo prehravac nas nezajima....filmy to prehrava takze si nech nazor pro sebe ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No je tu finta, jak přehrát .mkv přímo v xboxu... stačí mít noťas nebo PC s media centrem a jako sdílet do xboxu, celkem dobrá frajeřinka. Zatím se mi povedlo v xku spustit plno 720p MKV ale 1080p jenom pár a nebo si to můžeš překonvertovat do WMW HD přes nějakej konvertor, doporučuji Xilisoft Video Converter Ultimate 6

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Další týpek co neumí číst co? :D

On se ptá do jakýhov formátu z mkv to převíst aby to bylo v nej kvalitě a jak :P a to jestli je to herni konzole nebo prehravac nas nezajima....filmy to prehrava takze si nech nazor pro sebe ;)

Sem napsal ze max prehraje AVIcko (AVI)

tak asi lohicky to previst z MKV do AVI ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 2 weeks later...

Zdravím.mám xko které mi přehraje jak avi,tak wmv filmy.a xilosoft a podobné jsou dobrý ale dlouho to trvá tak když nato nepospícháš tak můžeš mít do 3h.film hotovéj.pokud ano dvd catalyst je hotov dřív.ale jde o to že sito musíš nastavit sám.jen to platí to jako vhs čím víc to budeš předělávat tím ztrácíš kvalitu obrazu

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zdravím.mám xko které mi přehraje jak avi,tak wmv filmy.a xilosoft a podobné jsou dobrý ale dlouho to trvá tak když nato nepospícháš tak můžeš mít do 3h.film hotovéj.pokud ano dvd catalyst je hotov dřív.ale jde o to že sito musíš nastavit sám.jen to platí to jako vhs čím víc to budeš předělávat tím ztrácíš kvalitu obrazu

a PS3 Media Server není podporovaní k xboxu 360.nebo je?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 2 weeks later...

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu