Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

KillZone ONLINE pařba


Han

Recommended Posts

Tak a mame tu 5. parbu po netu v KillZone

PRAVIDLA

-hra KillZone:)

- 29.8.07

- start v 18:00 (v 17:45 vytvorim room)

- room se jmenuje console-forum.net

- heslo je borec

- hrac musi byt schvalen poradatelem souteze (Han) o prijeti

- muze hrat max 8 lidi najednou

- typ 1.hry: DeathMatch, Trenches, zbran: sniperka

- typ 2.hry: TeamDeathmatch , Prison , zbran: brokovnice

- dalsi hry budou nahodne zvoleny

Sem budete psat pouze posty typu: chci hrat, (a vas NICK ve hre).

a jeste mi to muzete pochvalit:bash:

pokud by byl velky naval tak se taky na vsechny dostane, soutezi/pareb bude dost.

PS: prosííím , kliknete mi na ten odkaz v podpisu

KDO BUDE HRAT:

HanCZ

wolf.cz

myschoo

Gameescz

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Odpovědi 348
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Nejvíc přispívající

radim vam abyste si odtud ( http://www.console-forum.cz/showthread.php?t=7515&highlight=killzone+online )napsali jmena a v killzone online je dali do friends(pratel) a pak budete vedet kdo z fora zrovna hraje a kdykoliv u nej staci dat sipku doprava a ono vas to prevede rovnou tam kde hraje.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Lidi hlaste se at vas muzu ve hre zmasit.................prosíííím

budeš dneska nějak hrát přes den nebo třeba ted klidně bych si zahrál... pokud už tě najdu v my friends:) a jenomtak kolik že to máš hvězdiček ? Momentálně ted hraje Kastan

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

budeš dneska nějak hrát přes den nebo třeba ted klidně bych si zahrál... pokud už tě najdu v my friends:) a jenomtak kolik že to máš hvězdiček ?

asi 2 hvezdicky m ze to nehraju moc casto(ted asi zacnu)hral jsem jen 14 her z toho 10* na 1. miste a 4* na druhym a z toho 1 na druhy kvuli tomu ze sem se pripojil ke hre pozde.jinak vcerejsi parba s kastanem dopadla docela dobre.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

asi 2 hvezdicky m ze to nehraju moc casto(ted asi zacnu)hral jsem jen 14 her z toho 10* na 1. miste a 4* na druhym a z toho 1 na druhy kvuli tomu ze sem se pripojil ke hre pozde.jinak vcerejsi parba s kastanem dopadla docela dobre.

wow moc hezkej debakl no tak to jsem na to zvědavej dnes stejně to bude jen tak pro srandu... ale na sebe vsázim 220 pointů jelikož více nemám hold moc rozdávám :D tak já si snim ted jdu dát taky mapku v KZ

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

asi 2 hvezdicky m ze to nehraju moc casto(ted asi zacnu)hral jsem jen 14 her z toho 10* na 1. miste a 4* na druhym a z toho 1 na druhy kvuli tomu ze sem se pripojil ke hre pozde.jinak vcerejsi parba s kastanem dopadla docela dobre.
omg nedávej to sem :lol: stějně to bylo to absolutní žačátečník X profik
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

proč? :lol:

mel by sis upgradovat podpis mas tam jen 3 hvezdy, jinak ja sem vcera hral se 4 hvezdickovym a znicil sem ho o 2 body(nic moc aspon neco) a ono to taky neni ze vic hvezd tim lepsi hrac, kastan rika ze sem profik a mam jen 2 hvezdy:wohow:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

nick ve hře je trochu poupravený - lordqwer

jn, ale => zkušenosti (pokud si to někdo nenabugoval), ale v poho, klidně se může stát že budu poslední

jinak při DM vám můžu říkat vtipy přes mic :lol:

-------

no, jdu radši potrénpovat

myslim že cheyta snad u nás nehrozej i když jak jsem tak pozoroval dnes v 5 ráno tak hodně lidí leze do zdí a nebo vystřelují z luku 5 šípů najednou což jsou pěkný noboové... jasný lordqwer tebe mám v přátelích to je vpoho:)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

jinak se předem musím omluvit za neschopnost se během 10min připojit do hry :D

ten podělanej klíč už nefunguje jak má..., musím udělat min. 20 pokusů než se připojim (prolínáním zakazováním netu, proklikáváním AP a station => když by mi to spadlo, nečekejte na mě... můžu přijít klidně až po 15min :()

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu