Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

KillZone ONLINE pařba


Han

Recommended Posts

  • Odpovědi 348
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Nejvíc přispívající

jj včera jsem hrály taky pekelně dlouho škoda jen že vždycky pak když jsem se chtěl za tebou připojit bylo max. hráčů...

to je tim ze ja jsem vytvarel room se jmenem "pro only.iam not pro" a byl to deatchmatch duel. a abyste si nemysleli ze killzona nak umim tak pisu ze sem z 5 her vyhral jen 2( to bude tim ze jsem utocil a oni se branili(minama,shotgunem:cry: ).

a kdyz sem se snazil pripojit k tobe tak tam bylo vzdy max hracu. a ja sem opet hral do 3 hodin, to tam byva nejvice roomu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

to je tim ze ja jsem vytvarel room se jmenem "pro only.iam not pro" a byl to deatchmatch duel. a abyste si nemysleli ze killzona nak umim tak pisu ze sem z 5 her vyhral jen 2( to bude tim ze jsem utocil a oni se branili(minama,shotgunem:cry: ).

a kdyz sem se snazil pripojit k tobe tak tam bylo vzdy max hracu. a ja sem opet hral do 3 hodin, to tam byva nejvice roomu.

Tjn to máš pravdu a v 5 ráno jich je úplně nejvíce :) To už jsou dlouholeté skušenosti :-)))))))))

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

hral jsem s jmoney123, mapu swamp base, duel, on si dole sebral shotgun, ja mel nejlepsi zbran m82, zautocil sem na nej, on vybehl vystrelil 2*, ja se valim po zemi s 20 zivotama, utikam...... on krici do mikraku RUN!!!RUN!!!RUN!!! chachacha.. a porad se gebil. mohl jsem jen neustale utikat a on z toho mel zachvaty smichu.... asi po 7 minutach sem se konecne dobojoval k ty jeho chraneny bedne s revolverem a on zacne kricet"nooo, i hate this weapon".... zastrelil sem ho ale on stejne vyhral 30:6:lol:. ale vubec mi to nevadi, alespon jsme se nasmali kdyz sem utikal, jsem se "vzdal u steny smrti" a on se bez zastavky gebil jak se snazim utect do steny:lol::lol::lol:. super clovek se smyslem pro humor(mel srandovni hlas)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

jo, hral jsem coop s Tullackem a jednim zemedelcem u babicky. dohral sem to na vsechny obtiznosti, vse krome toho ISA(posledni postavy) se mi odemknulo a ja nevim jak ho odemknout. VI TO NEKDO??????

která přesně? jestli stratson, tak musíš (myslím) vyhrát 100 her (ale to určitě už máš)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 1 month later...

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu