Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

KillZone ONLINE pařba


Han

Recommended Posts

  • Odpovědi 348
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Nejvíc přispívající

  • 2 months later...
  • 1 month later...

netušim o jakém kodu se tu bavíte a na co ho potřebujete když se jde normal registrovat jen diky za včerejší hru LuKanCZ a doufám že se dnes připojí více lidí najdete mě pod nickem Wolf.cz pošlete request ... a zapaříme.... killzone ruláááá

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

uz dlouho jsem to po netu dlouho nehral toze mi to neskutecne laguje... skoda, moje oblibena hra a takhle laguje :(

hane tak to skus zase po dlouhé době zahrát myslim že už je to mnohel lepší i když se občas narazí na nějakého hekra kterej je nesmrtelnej nebo zase střílej třeba 5 šípů z kuše ale už se mi objeví třeba jen jeden za 4 hodiny:)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mám takový problém s kilzone ..doufám že si s tím někdo bude vědět rady:

chci ho hrát po netu tak sem si stáhl aktualizaci ...kilzone mám v1,2)

když dám share game-->a nějakou s těxch 3 možností tak to napíše 80110703 skoušel jsem tu chybu hledat ale nikde na netu není

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

tak jedeme dneska zase až do rána:) jinak mohu se zeptat třeba to tady někdo už psal ale u charakteru u ISO my chybý ještě 2 postavy můžete mi napsat jak je mohu získat? Mám to celé dohrané i v cooperaci tak si myslym že musim nahrát asi hodně hodin či dát hodně killů v multáku aby se mi ty 2 zbývající otevřely?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Srry tak dneska vnoci se ktobe nepripojim :( rano stavam ale ve Ctvrtek tam zas budu cca od 20 h a pak prijdu zas neco malo po pulnoci :D:D tak pak muzem killovat :lol:

no určitě už se nemohu dočkat jak jsme minule hrály do 2 do rána to byla paráda já na tom ulítl až do 5:) jsem ted nemocnej a tak jsem ho zas po dlouhé době rozjel...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

no určitě už se nemohu dočkat jak jsme minule hrály do 2 do rána to byla paráda já na tom ulítl až do 5:) jsem ted nemocnej a tak jsem ho zas po dlouhé době rozjel...

lol ja sem taky nemocnej :D proto rano musim k doktorovi takze se zase zitra sejdem Killzone - online rulezzzz :cheesygrin:

Jen by ta baterka vtom PSP by mohla vydrzet trochu dele :D jinak 44274784fff764f36.gif

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

lol ja sem taky nemocnej :D proto rano musim k doktorovi takze se zase zitra sejdem Killzone - online rulezzzz :cheesygrin:

Jen by ta baterka vtom PSP by mohla vydrzet trochu dele :D jinak 44274784fff764f36.gif

nice i když já celou noc propařim a celí den prochrápu ale budu se snažit:)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

já už nevím kdo mi může poradit asi nikdo!!!: když se začnu připojovat do hry na killzone tak se to při načítání sekne (čekám a pak zmáčknu křížek) a asi po 30 sekundách se to vypne....jinak mi nejde víc online her (wipeout pulse mi šel)

mám 3,71-3 m33

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Cauky bych se taky pridal ale mam mensi problem pri stahovani toho 1.patche mi to zamrza na 0-5% a proste mi to napise "Save failed (80431068)" neda se to stahnout nekde z pc? zkousel jsme adresu z psp hodit do pc a vzdycky me to presmerovalo na offic stranky. Hru mam stahnutou od myschooa z warforum.cz, kdyby to souviselo nejak s verzi hry. Misto na karte samozrejme mam...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu