Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

KillZone ONLINE pařba


Han

Recommended Posts

  • Odpovědi 348
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Nejvíc přispívající

mas nastaveny v options - commucation - headset?

jo mam ale dam sipku dolu a tam nahore je napsano ((HanCZ a po 2 vterine se pod jmenem objevi krizek.stava se ti to taky?a mam zacit mluvit az se mi tam objevi jmeno ze jo ale kdyz se mi tam objevi ten krizek tak po dvou vterinach mi to jmeno i s tim krizkem zmizi a tak by me zajimalo jak si to udelal ty ze si treba jednou mel zaplou komunikaci asi pul minuty.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

jo mam ale dam sipku dolu a tam nahore je napsano ((HanCZ a po 2 vterine se pod jmenem objevi krizek.stava se ti to taky?a mam zacit mluvit az se mi tam objevi jmeno ze jo ale kdyz se mi tam objevi ten krizek tak po dvou vterinach mi to jmeno i s tim krizkem zmizi a tak by me zajimalo jak si to udelal ty ze si treba jednou mel zaplou komunikaci asi pul minuty.

no... budu tě muset zklamat, ale jak sem říkal, jedináí jistota je ten originál sony, kterej sem ukazoval pár stránek nazpět => tenhle killzone nepopdoruje => nefunguje :(

přesněji - ten krizek se mi zobrazoval s mikrofonem, kterj u kzl nefungoval

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

no... budu tě muset zklamat, ale jak sem říkal, jedináí jistota je ten originál sony, kterej sem ukazoval pár stránek nazpět => tenhle killzone nepopdoruje => nefunguje :(

přesněji - ten krizek se mi zobrazoval s mikrofonem, kterj u kzl nefungoval

a kdyz si koupim ten headset se soccomem tak budu moct mluvit jak dlouho chci? je to taky original sony?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

a kdyz si koupim ten headset se soccomem tak budu moct mluvit jak dlouho chci? je to taky original sony?

j, ten se socomem sem kupoval taky, bo samostatnej orig. mikrf. v ČR neseženeš...

...no, je to omezený querillou na 10sec... když mluvíš celejch 10sec, máš 3sec "pauzu" a nemůžeš mkluvit, když to pustíš o něco dřív, můžeš mluvit dál

(doufám že sem to nespletl)

prostě max. 10sec a pak chvilku pauza

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

j, ten se socomem sem kupoval taky, bo samostatnej orig. mikrf. v ČR neseženeš...

...no, je to omezený querillou na 10sec... když mluvíš celejch 10sec, máš 3sec "pauzu" a nemůžeš mkluvit, když to pustíš o něco dřív, můžeš mluvit dál

(doufám že sem to nespletl)

prostě max. 10sec a pak chvilku pauza

dobre, uz to mam objednany8) :wohow:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

no to byste neverili jaka je moje matka pica, jedeme vsichni kvuli pasu do mesta a tam si vzpomene ze doma nechala rodnej list a obcanku, jdeme k autu a ja sem se ptal bratra jestli mi nechal v aute Mp3 a ukazal jsem na okno a dotknul jsem se ho prstem, matka na me zacala prede vsema kricet za to ze sem udelal obtisk prstu na oknu, a rekla mi at jdu domu pesky(9km), rekl jsem ji ze mi udelala to same s psp ze kdyz sem ho mel 2. den zavistive se dotkla prsty obrazovky mehopspa zatlacila.dojduDomu A Psp Nikde, Zeptam Se Matky A Vona Na To Ze Prej Mi Ho Da Az Se Zjisti Jestli To Jde Smazat Ten Obtisk Z Okna Auta, Toto Je Duvod Proc Jsem Opet Nemohl Hrat A Prosim Adminy Aby Muj Prispevek Nevymazavali Za To Ze Je Tu Sprosty Vyraz Chtel Bych Vas Videt V My Kuzi!!!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No To Byste Neverili Jaka Je Moje Matka Pica, Jedeme Vsichni Kvuli Pasu Do Mesta A Tam Si Vzpomene Ze Doma Nechala Rodnej List A Obcanku, Jdeme K Autu A Ja Sem Se Ptal Bratra Jestli Mi Nechal V Aute Mp3 A Ukazal Jsem Na Okno A Dotknul Jsem Se Ho Prstem, Matka Na Me Zacala Prede Vsema Kricet Za To Ze Sem Udelal Obtisk Prstu Na Oknu, A Rekla Mi At Jdu Domu Pesky(9km), Rekl Jsem Ji Ze Mi Udelala To Same S Psp Ze Kdyz Sem Ho Mel 2. Den Zavistive Se Dotkla Prsty Obrazovky Meho Psp A Zatlacila. Dojdu Domu A Psp Nikde, Zeptam Se Matky A Vona Na To Ze Prej Mi Ho Da Az Se Zjisti Jestli To Jde Smazat Ten Obtisk Z Okna Auta, Toto Je Duvod Proc Jsem Opet Nemohl Hrat A Prosim Adminy Aby Muj Prispevek Nevymazavali Za To Ze Je Tu Sprosty Vyraz Chtel Bych Vas Videt V My Kuzi!!!

tak to tě lituju :(, ale jestli je to tak jak píšeš, je tvoje máti pěknej kus :lol:

jinak asi budu muset celkově naformátovat pc, bo už mě to začíná pěkně sra*, jak se po 2hodinách pokoušení se připojit nestane nic omg, ale k tomu potřebuju to iso toho malýho cdka od alinku... je tu někdo tak hodnej, že mi to někam hodí? :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu