Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

KillZone ONLINE pařba


Han

Recommended Posts

  • Odpovědi 348
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Nejvíc přispívající

Kuwa to uz se hralo jo ......hmmmm ja myslel ze se zacina v 19h sry jinach bych tam byl taky chjo :(:(:(

tjn bylo to opravdu rychlé taky jsem čekal že nás bude hodně a budeme hrát delší dobu ale můžeme zahrát kdykoliv a nemusí to být zrovna když se sejdeme jak mile uvidim někoho hrát jdu taky :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

tjn bylo to opravdu rychlé taky jsem čekal že nás bude hodně a budeme hrát delší dobu ale můžeme zahrát kdykoliv a nemusí to být zrovna když se sejdeme jak mile uvidim někoho hrát jdu taky :)

Jo to jo jenze me ted se**e ze sem to nevedel :( fakt sry.

Jo a zitra budu moct az od 19h to prijdu z prace :(

Ntj bylo vas fakt malo no :(

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

no jo tak mysak dostava tech slibenych 5000pts, sem si myslel ze vyhraju zas ja ale nemoch se kdyz nemam psp.

EDIT: to uz mu je nekdo poslal nebo co? ma jich nak hodne

Ty points si nechte, ja hral jenom pro zabavu a jenom 2 kola. Nekdy priste az se nas sejde vic, aby byla vetsi zabava. Jo a ty screeny jsem hodil jenom pro to ze sem zkousel ten program na zachytavani.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

hejj lidi sice dost oftopic ale tohle vam musim napsat: jak mi matka schovala psp, ted jela pryc, s bratrem sem sve psp nasel v supliku i s krytem, psp sem si vzal a do krytu sem dal ten "igelit do kose"(aby kryt ztezknul a nebylo to poznat) a jeste sem tam napsal " Stastne hrani s PSP preje Milan a Honzik.:lol::lol::lol:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

hejj lidi sice dost oftopic ale tohle vam musim napsat: jak mi matka schovala psp, ted jela pryc, s bratrem sem sve psp nasel v supliku i s krytem, psp sem si vzal a do krytu sem dal ten "igelit do kose"(aby kryt ztezknul a nebylo to poznat) a jeste sem tam napsal " Stastne hrani s PSP preje Milan a Honzik.:lol::lol::lol:

:lol: Tak to chci vidět jestli to zjistí :lol: a co bude potom :lol:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To zni dobře kdyžtak jí tam hodíš hrozivé combo :D A kdy plánujete další gamesku v KZ ?

ted byla pauza toze kdyby to bylo kazdy den tak by vas to omrzelo, gamesu planuju na zitra a menim pravidla. zadne debilni automaticke prihlaseni nebude, budete se hlasit postupne, toze abyste vedeli jaka jsou pravidla.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

kdyz se dari, tak se dari.

moc pěkné scooréčka jinak včera to bylo supr až na to že mi taky chvilkama padala bud wifi a nebo ty jejich servery ale jinak vklidu game thx

Jinak chtěl bych stebou testnout ten mikrák jen se sejít někde v místnosti a pokecat...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu