Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Mafia III


tofi

Recommended Posts

Tleskam vsem, co vydrzeli a hru si nekoupili. Ta grafika, to je moc spatny vtip. 
Umela inteligence je take moc usmevna. Kdyz si nastavim nejtezsi obtiznost, tak me sice sundaji na jednu dve rany, ale kdyz jsem v krytu, tak okolo me probehnou, koukaji na me a nic nedelaji. Z krytu zapiskam a slysi to dva nepratele,co stoji naproti sobe 15m ode me. Jeden jde ke mne a druhy na to misto kouka. Tak prvniho zabiju z krytu a ten druhy porad kouka Very Happy 
Nebo si jdu takhle po ulici a najednou na me spadne z nebe auto a zabije me. Zavolam si toho borce, jak vozi zbrane, postavim se za auto a zacnu nakupovat. Kdyz nakup dokoncim, tak ten vocas zacne couvat a prejede me. 
A pak se v sobotu kouknu a Mafia je nelegalne pristupna na PC a ja vyhodim skoro 2000 za totalne hnusnou hru

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 2 weeks later...

Tak hra dohraná,teda ne docela.Hlavní mise ano,ale 2 boční mise jsem nedohrál,protože jsem měl ukrást loď a kamión,ale po prijezdu na místo nikde nic. Tak jsem zkusil hru vymazat,znovu nainstaloval a loď ani kamión tam zase nebyly. Jinak mě to bavilo hrát.:) tož tak,a teď si to zahraje mladý u sebe v pokojíku. :biggrin:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu