Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Přemrštěné ceny u bazarových her na ps3


Till

Recommended Posts

Zdravím, několikrát už jsem se setkal s případem, kdy si prodávající řekl za hru nesmyslnou částku. Když jsem se poté koukl do obchodů, tak jsem hru našel za mnohem menší peníz. Rozhodl jsem se proti tomu aspoň takto bojovat a varovat další konzolisty, aby si nejdříve našli cenu nové hry než koupí hru již použitou. Tyto prodejce nechápu a přiznám se, že je mi takové chování naprosto proti srsti. V tomto vláknu se o tomhle problému můžeme rozhovořit. Popřípadě poradit konzolistům, kteří se nevyznají v cenách her na ps3 ( popřípadě na psp )8).

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zdravím, několikrát už jsem se setkal s případem,...

Především je to blbost kupujícího, že v dnešní době si neumí najít, za kolik se kde prodávají aktuálně hry. Nejsem tu od toho, abych každého vodil za ručičku a ukazoval mu, co kde najde. Tudíž je jen na kupujícím, kolik je ochotný za hru dát, bohužel.

Pokud ještě někdo dnes neví, jaké stránky slouží na porovnání nebo vyhledávání cen, časem k nim dojde. Do té doby, ať si utrácí, kde chce.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Je to jen a pouze blbost prodávajícího, případně kupujícího, pokud si tu hru koupí. Podívej se do JRC - bazarovky tam mají tak za 800kč, ale tady jí seženeš za 600. Je to pouze postoj každého člověka, s tím nic neuděláš. Můžeš mi pouze napsat, že pokud zlevní, budeš ochoten si to koupit.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

vsechny obchody jsou drahy az se smeju o kolik prodelam kdyz to koupim tam ne tady nebo v UK

// ted rodice resej co mi koupej a rikaj co videli na PS3 treba jako Move atd a videli undercovery za 800 sem se smal nebo brotherhood za 1600 sem rikal radsi nic za tyhle ceny skoda ze moji rodice neumej anglicky tzn objednavat z UK a podobně

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

tak já neřikam, že je vždy na vinně prodávající. a když tady někdo napíše že prodává hru za 250 a já mu napíšu že sem ochotnej jí koupit za 200 a on mě pošle tam kam slunce nesvítí, tak mi to přijde fakt jak arogantnost. jak poukazuje je to blbost kupujícího páč je línej se podívat na net za kolik je nová. jinak založil sem tohle vlákno, protože se s tímto přístupem setkávám čím dál víc a nikde se o tom nedebatuje. JRC je případá sám o sobě. použitou hru znova zabalej a prodávaj jako novou atd. atd.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

tak já neřikam, že je vždy na vinně prodávající. a když tady někdo napíše že prodává hru za 250 a já mu napíšu že sem ochotnej jí koupit za 200 a on mě pošle tam kam slunce nesvítí, tak mi to přijde fakt jak arogantnost. jak poukazuje je to blbost kupujícího páč je línej se podívat na net za kolik je nová. jinak založil sem tohle vlákno, protože se s tímto přístupem setkávám čím dál víc a nikde se o tom nedebatuje. JRC je případá sám o sobě. použitou hru znova zabalej a prodávaj jako novou atd. atd.

Tak zase kdyz nejsi ochotnej zaplatit cenu kterou on chce tak ho prece nemuzes buzerovat. To je jako bys rekl ze je kreten, protoze ti to neproda za penize co mas zrovna v kapse. Jestli za to chce moc, je to jeho problem. Jinak kdes prisel na takove praktiky jrc?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

je fakt že vyřešit to nejde, jde prostě hlavně taky trochu o tu slušnost že jo a kdo si udrží svojí uroven,jakmile někdo ojebává druhý tak je to jeho svědomí a boj ,a třeba já bych se neponížil k tomu abych někoho okradnul že bych mu třeba prodal YLOD konzoli co se druhej tyden pokazí nebo zas naopak abych smlouval už na dost dobrý ceně hry,to mi taky občas bere dech když vidim a řekl bych že je to až neslušnost.Víc se k tomudle tematu snad říc snad nedá

Každopádně když sem byl př. v JRC tak sem ty ceny nepobíral ,to se pak nedivím že se v čechách hry skoro neprodavaji,kdyby byli běžný hry starší víc jak pul roku až rok ve všech obchodech tak kolem 500,- tak věřim že by uroven byla trochu jinde.A ne aby takovou cenu stala vyjetá placka na bazaru.Ale taky tu jde o to že tydle obchody neprodavají jetý hry za adekvátní cenu ale prakticky za stejnou cenu co jde sehnat nová,

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mohl by mi kdyztak nekdo z vas, kdo ma pocit, ze vi, kde hledat nejlevnejsi PS3 tituly poslat par odkazu do PM? Drive jsem dost veci shanel pres aukro ale to mi uz mi davno neprijde jako nejrozumnejsi volba.

Diky

[url]www.zaavi.com[/url]

( Anglie)

a Prototajp

[url]http://console-forum.net/tema/84459-fallout-nv-fifa-11-harry-potter-part-1-nfs-hot-pursuit-tron-evolution[/url]

mám s ním osobně velmi kladnou zkušenost

To je to nejlevnější co jsem našel

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

www.zbozi.cz

www.heureka.cz

http://www.best-game-price.co.uk/ (není vždy nejlevnější cena a někdy jsou tam hňupiny, ale orientačně poslouží)

Kdo nemá možnost objednat si hru z UK, tak jsou možnosti u lidí, kteří to za nějaký peníz "přepošlou" z UK nebo odjinud. Bohužel alespoň nějaká znalost angličtiny je totiž nutná.

Jinak samozřejmě i v UK se dají koupit hry tzv. preowned (tzn. bazarové) a ty ceny jsou někdy až úplně směšné. Někde jsem narazil na uncharted 2 za 9 liber.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ve skutečnosti žádné původní téma není. Pokud se ti nezdá cena, za kterou někdo něco prodává, nekupuj to. Problém vyřešen. A neplatí to jen pro tebe, ale pro všechny.

Zaožení podobného tématu neřeší nic, ti chytřejší to tak už dělají (nebo je to rychle napadne, nakonec, je to logické), těm hloupějším je to beztak jedno.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Proč by nebylo žádné téma?? To myslíš že sem napíšeš a všechno utneš svým "důležitým" komentářem??? Když nechceš do toho tématu přispět tak nepiš, to je tvoje věc. Jinak nevidím nic špatnýho na tom že se někdo upozorní na to že má nereálnou cenu za bazarovou hru, pokud je ten člověk normální tak ji změní a pokud ne tak jí neprodá, ale nevidím důvod proč by tohle mělo být nic neřešící téma, od toho tu ta možnost je, si o tom pokecat.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu