Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Problem s pripojenik k P store prosim o radu


biegiss

Recommended Posts

Prosimvas mam problem s pripojenim k playstation store internet me jede v ps3 ale store ne pusti se mi tak jednu za tyden na hodinu a zase se to vypne nevite nekdo co stym je chcu hrat hry po netu ale nechce se to pripnut a vseckym kamosom to jede tak nevim co stym je diky

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Za prve musíš vědět přes jaké zařízení jsi připojen k netu, druhé musíš mít do něj přístup, třetí v manuálu si najdeš zda podporuje přidělování té samé IP adresy tvému PS3, čtvrté tuto IP zadáš do demilitarizované zony routeru (opět napoví manuál).

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mám úplně stejný problém!! :-( PS3 už mám 2 roky a nikdy jsem neměl problém s připojením na net.. Až posledních 14 dní mi to píše stejnou chybu - This is a DNS error 80710102. Stává se mi to od té doby, co jsem si koupil GT5 a updatoval na nový fw (nemám jailbreak). Vůbec nevím, co s tím mám dělat. Prohledal jsem různá světová fóra, ale nic mi nepomáhá :-( Někdy se PS3 připojí, ale pak to nejde třeba 5krát za sebou i po úplném vypnutí konzole. Myslím si, že to má něco společného s tím novým fw, ale fakt už si nevím rady. Budu rád za každou pomoc..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

já si koupil burnouty a když chci hrát online tak mi spadne net v celim bytě .. přípojení router a pak normál ADSL od UPC

podle mě to dělá ten 3,55 ikdyž jeden kamarád to má a demu to tak nevim ...

možná mu to de proto že hrál na 3,50 Fw a nějak se to tam uložilo a Fw 3,55 to neovlivnil , já nejdřív udělal aktulizace na 3,55 a pak burnouty a když sem chtěl dát freeburtn tak po chvilce se mi odpojil net a musel sem vypnout modem i router

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak snad se mu podaří s tím něco udělat.. Včera jsem se naštval a seděl jsem u toho celou noc! Zjistil jsem, že když chci nastavit připojení, tak mi PS3 hlasi "Ethernet Cable Not Detected"! Vyzkoušel jsem 3 různé kabely, ale nic nepomohlo-takže kabelem to neni. Konektor na PS3 je taky v pořádku.. Tak jsem zkoušel připojit bezdrátově a hlásí mi to, že to nenašlo žádný přístupový bod-což je taky nesmysl, porotože PS3 je asi metr od antény a třeba iphone i notebook se na wifinu bez problémů připojí! Takže už to vůbec nechápu! Nikdy dřív jsem s tim problém neměl.. Začínal jsem si myslet, že je asi poškozená PS3. Pak jsem na netu našel radu, že mám kompletně odpojit kabely od PS3, od modemu i routeru a nechat to tak alespoň 5 minut. Pro jistotu jsem ještě před tím resetoval veškerá nastavení PS3 na "default". Nechal jsem to cca 15 minut pro jistotu, zapnul jsem PS3, nastavil základní nastavení a potom jsem vytvořil nové připojení. Najednou hned na první pokus vše fungovalo a okamžitě mě to připojilo k PSN! Začínal jsem už slavit, když se asi po 10 minutách opět PS3 odpojilo od PSN se stejnou chybou a opět mi to hlásí "Ethernet Cable Not Detected" a wifinu mi to taky nenajde!!! Tak ja už k...a fakt nevim:-/ Teď o svátcích chci vzít ještě PS3 ke kamarádovi a zkusit ho připojit u něj doma, abych zjistil, jestli to třeba nedělá router. Snad na něco přijde ten chlápek, už jsem fakt bezradnej, protože žádná rada nezabírá:-(

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu