Přejít na obsah
  • Vytvořit účet
  • 0

Hry v češtině


djbrouk

Otázka

Mám dotaz,po výměně konzole za slimko,jsem v pohodě stáhnul včechny digitálky.Pak jsem šel ověřit ty počeštěné a ouha,nejsou všechny s češtinou.Tak třeba Nhl,Far cry 4,Dead space jsou s češtinou,ale Assassin Black flag ani za boha,přitom tam je možnost v nastavení hry zapnout titulky i čeština. A nefunguje to,ikdyž jsem dal němčinu,furt to jede anglicky.A stáhnul jsem to 3 krát,a nejde to.

Nevíte,co bych mohl dělat špatně? Region mám czech republic,jazyk english(czech republic).Dík za odpověď.:)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

4 odpovědi na tuto otázku

Recommended Posts

  • 0

No kvůli jedné hře...:wacko::biggrin:,to jen ten profil zkusím.Ještě mě napadlo,nemůže to být kvůli tomu,že se přerušilo sdílení po výměně konzole,protože synátor nemůže spustit moje digi hry.Já jsem ho jenom přihlásil u mně,a už jsem viděl jeho hry v ready to instal.Zkusím tam zajít a přihlásit se u něho,a pak to zkusím znova stáhnout.A jestli nic,pak podpora,ať se starají. :biggrin:

Edit:tak stáhnutí profilu nic nezměnilo.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpověď na tuto otázku...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu