Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

PS1 hry (original CD) na PS3 Slim 120GB, 3.55 FW


MaweR1cK

Recommended Posts

Zdravim,

mam dotaz ohledne zpusteni PS1 her na PS3.

Mam (uz mrtve) PSone, a zbyla mi tu pouze hra Tekken 3, nyni mam moznost koupit cca 15 originalnich CD s hrami na PS1... Jsou to opravdu pecky, napr Resident Evil 3, GT1 a GT2, Crash Bandicoot, Sillent Hill a dalsi super klasiky.

T3 co mam doma jsem zkousel, ale mechanika porad nacita a nic se nedeje.

Mam ale pochyby jestli to je CD (hooooodne poskrabane) nebo jestli neni podpora na PS1 hry.

Muze nekdo poradit? Popr hodit link na topic (nenasel jsem).

Diky

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Hrál sem na slimce Crash Team Racing a v pohodě, dokonce se mi načítal i jeden level kterej se mi na PS1 nechtěl spustit (CD je docela poškrábaný)

spis bych ti doporucoval, si ty hry koupit na psn store, na usa store jsou skoro vsechny, a bude to levnejsi

Pochybuju že to bude levnější

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

orig cd ps1 spustite na jakekoliv ps3

Diky za info.

A jak psal "deepthroat" tak levnejsi to opravdu nebude.

Ikdyz pominu fakt ze ja mam (uz na ceste - doufam ze do vanoc doma) 15 origo PS1 her za 500,- tak i v nejakem bazaru nebo "repasovane" se daji sehnat kolem 50-100,- za kus.

Nedavno jsem takhle vydel prodavat Syphon Filter a Metal Gear Solid - nevim jestli tusili co vubec maji, nicmene prodavalo se to 100,- za kus :-)

Kdyz tyhle "ultra klasiky" vydaji na PSstore tak pochybuju ze nasadi cenu kolem 100,- (popr 4$). Nebo pletu se? Kolik stoji PS1 hra na US PSstore?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pálený hry nefungujou na tom co ?

Podle netu jdou ale aby si to udelal musis rozebrat vrsek konzole + mechaniky vrchni kryt dat tam originalku pockat az se dotočí vyndat jí přes ten kryt z mechaniky co jsi vyndal (ne vysunutim) a vlozit tam misto toho kopii

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Podle netu jdou ale aby si to udelal musis rozebrat vrsek konzole + mechaniky vrchni kryt dat tam originalku pockat az se dotočí vyndat jí přes ten kryt z mechaniky co jsi vyndal (ne vysunutim) a vlozit tam misto toho kopii

ROFL :cheesygrin::cheesygrin:

A proto se ptam: Lidi neni lepsi si kupovat originalky? :wohow:

s**t na torrenty

s**t na PS3 Jailbreak (neznam nazev presne)

s**t na vietnamske a podobne vypalovace

:bash:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

kdyz sem ted videl originalky na PSone tak to je síla 250 kč se pos*ali?

hry na PSone pokud je nemate z PSone že vám zbyly tak se to nevyplatí to se dá pořídit např Killzone 2 nebo LBP za tenhle peníz!

Jinak samozrejme cituji: "s**t na PS3 Jailbreak"

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu