Přejít na obsah
  • Vytvořit účet
  • 0

Xbox - nejde obraz


Tankis

Otázka

13 odpovědí na tuto otázku

Recommended Posts

  • 0

Tak musis znizit rozlisenie v konzole...ak nemas doma ine TV - HDTV, kde by si to nastavil na nizke rozlisenie, tak potom to daj do defaultu http://support.microsoft.com/kb/911059

A samozrejme, ze ak mas na TV viac vstupov, tak si dialkovym vyber ten, kde je pripojena konzola!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
HD tv mám s káblem jsme taky počítal dneska ho budu měnit ale mám strach že to nebude on... Je to uplně stary xbox ještě ani HDMI nemá

Nema HDMI, ale vies pouzit komponent a VGA kabel, ktore maju aj HD rozlisenie. Cize ten SCART mas pripojeny do HDTV? Mas vybrany na TV spravny vstup (AV)???

Aky to mas TV? model

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

TV je smasung přesný typ nevím, XBOX jel normálně ale pak najednou přestaljet obraz. Myslel jsem že je snad logické že vše je dobře dané a sparvně zastrčené tim se nehodlám zabívat to bych tady nepsal... samozřejmě jsem to několikrát zkontroloval a pak jsem psal tady.,

Problém je nsaleducjcí:

XKO které je tak jak ho mám zapojene pěkně dlouiho dobu hrálo normálně ale pak jednoho krasného dne xko zapnu a olala xko začnu hučet normálně ale na TV už nejede.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

To si mohol aj hned v prvom prispevku napisat, ze nie si zaciatocnik, ze si chcel prvykrat pripojit konzolu na TV.....aj ked pripojenie na SCART v HDTV nie je zrovna to najlepsie pre uz skuseneho :lol:

Este skus aj do druheho SCARTU, pripadne iba na AV cinche (zlty, cerveny, biely)...potom mozno zohnat aj Komponent kabel a skusit pripojit na Komponent v TV a ked stale nic, tak konzola je v hajzlu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

Otevřít okno dokořán, stopunout si napravo od něj, uchopit pevně konzoli do rukou, máchnout rukama prudce doleva a poté, co opíší úhel cca 45° ruce povolit... :cheesygrin:

Opravit se to určitě dá, pořádně to otestuj a zkus kontaktovat někoho ze servismanů, co dělají pozáruční opravy :?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

Chlape měl sem podobnej problem mohlo by to bejt vono u mě to bylo vkonzoli ,příznaky stejný byl to studák na hana čipu nešel mi taky obraz občas pomáhal klasickej fén :D,ale jenom na chvilku,pak sem zkusil re REFLOW http://console-forum.net/tema/99250-reflow-aneb-jak-se-zbavit-rrod-a-prodlouzit-zivot-xku to vydrželo 2 měsíce a zas to samý,tohle si uděláš sám doma na koleně,pak to tu kluci opravujou profesionálně je to Reballing zkus uživatele romik http://console-forum.net/tema/75521-servisni-sluzby-xbox-360-flash-lt-1-1-prodej-xboxu-opravy-rrod-zaruka-na-praci co ti na to poví,ale steně bych pak koupil novej krám se ti tam za chvíli z.sere něco jinýho...............

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpověď na tuto otázku...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu