Přejít na obsah
  • Vytvořit účet
  • 0

3D TV


fifo88

Otázka

Zdravím,
vopred upozorním, že som 2 dni googlil a nič konkrétne som nenašiel:
(kupil som PS4 - je to moja prvá konzola)

Mám LG 42LM660S-ZA - 42" 3D TV (pasivne)
jednoduchá otázka:

Je možné hrať hry v SBS 3D výstupe ? (side by side - teda tak ako to pouziva PSVR - 2x full HD ľava prava strana)
pretoze ak PS4 tento vystup spravi priamo cez HDMI tak 3D TV dva obrazy zloží dokopy sama. (je možnosť viacerých prekladačov obrazu)

Ak áno, akým zázrakom sa to dá dosiahnuť ?

Upozorním, že tu nehovorím o 2D-3D konverzii televízoru, ale o SBS 3D výstupe z PS4 (pre niekoho stereoscopic 3D ----- NIE stare anaglyph červeno modre)
Veľmi pekne ďakujem za odpoveď.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

3 odpovědi na tuto otázku

Recommended Posts

  • 1

ano jde, ale musi to podporovat hra, a na ps4 je jich velice malo, vetsi vyber je na ps3

seznam ps4: https://en.wikipedia.org/wiki/List_of_PlayStation_4_games_with_3D_support

seznam ps3: https://en.wikipedia.org/wiki/List_of_PlayStation_3_games_with_3D_support

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

Hraní her v pasivním 3D je hodně náročné na oči. Moje bývalá LG dokázala vysílány obraz upravit na 3D pasivní a pomocí brýlí obraz působil 3D. nevýhodou byla veliká náročnost pro oči a mozek bolela mě s toho hlava jo a ten Input lag byl šílenej. za mě nedoporučuji.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpověď na tuto otázku...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu