Přejít na obsah
  • Vytvořit účet
  • 0

Rebuild database trva jen cca 3 minuty (delano po roce)


zower

Otázka

Cau,  posledni dobou se mi ps u dost her zacal sekat jakoby fps lagy,  po ruznym hledani na netu doporucovalo dost lidi udelat database rebuild tak sem to sel zkusit. . .  Jelikoz to ma bejt forma defragmentace a i pred samotnym zahajenim toho rebuildu to pise ze to muze trvat nekolik hodin tak me prekvapilo,  ze i kdyz jsem to delal cca po roce a pul co mam ps trvalo to jen tri minuty. . .  Kde muze bejt chyba?  Poskozenej disk a jak to zjistit pripadne?  A obnova ty databaze nepomohla,  lagy stejny. . . 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

8 odpovědí na tuto otázku

Recommended Posts

  • 0
V 1. 12. 2016 at 11:34, zower napsal:

Vyzkouset vymenu hdd nemam jak. . Jak bych to nejsnaz nahral? Abych vam to ukazal. . 

Jsi mel napsat... mam doma jeden HDD navic s nahranym systemem tak ti ho muzu poskytnout na zkousku. Napis mi na messenger a domluvime se

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
  • Moderators

Pokud to mas v zaruce tak to neres a dej to na reklamaci, predtim si ale zalohuj data co potrebujes. V servise ti to vymeni za novou konzoli.

Jestli to v zaruce nemas, tak proved zalohu, pripoj to k pc jestli mas moznost a proved test v nejakem programu pro kontrolu hdd.

Jinak pujcit hdd s nahranym systemem, to je jak pujcit jakykoliv jiny disk. HDD se naformatuje po spusteni konzole, nejde jen tak prehodit z jine konzole hdd se zachovanim dat. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpověď na tuto otázku...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu