Jump to content
  • 0

Resistance 2 trofeje pomoc!!!

Lovefist_88
 Share

Question

Zdravím, mám problém s trofejemi v Resistance 2, že ať dělám co dělám, tak se mi nenačtou některé trofeje a jsou to tyto:

EXPLOSIVES EXPERT

Zaznamenej 150 zabití s Carbine 40mm, LAARK, nebo Frag Grenade v kampani jednoho hráče

(u té Carbiny mám asi 600 killů)

THEY GO “BOOM”

Zabij 30 nepřátel sekundární palbou Magnumu v kampani jednoho hráče

(to taky dělám pořád dokola. Vždycky střelím R1 po nepříteli a hned nato zmáčknu R2 a ono ho to odpálí)

PYROMANIAC

Zapal / zabij 100 nepřátel zbraněmi Bellock Semi-Automic, Air-Fuel Grenade, Spider Grenade, nebo okolními předměty v kampani jednoho hráče

( u toho Bellocka jsem se schválně nechával zabíjet v jedné lokaci, kde bylo hodně chimér a vystřílel jsem jich asi 300 a také nic)

5 answers to this question

Recommended Posts

• 0
Ne mělo by stačit 150 killů s jednou zbraní nebo kombinací více zbraní. Zkus ještě udělat pro jistotu několik killů třeba s tím Magnumem...

Tak první a druhou trofej jsem dnes udělal. u té první mě nenapadlo, že z té Carbiny musím střílet sekundární zbraní, když to v popisu trofeje není a u Magnuma jsem místo do nepřátel střílel před ně a odpaloval. Jen u té třetí trofeje pořád nevim...u Bellocka mám 502 killů.

• 0

Pyrimaniac návod:

Jdi do mise "Cocodrie, Louisiana" a začni na checkpointu "The Swamp".... začneš na lodi.. tady někde by jsi měl najít spider grenade.. ...pak pujdeš dál, až pudeš s mj. Blakem ... pujdeš s ním, a pak někde u stok budete otevírat zamřížovanej kanál či co.. zde si připravíš ten granát..a hodíš ho tam kde jich bude nejvíc (pavouků), a trofej by měla být za chvilku,... ;)