Přejít na obsah
  • Vytvořit účet
  • 0

PS3 fat 40gb YLOD


witaHavr

Otázka

Ahoj. Dneska zapnu PS3 a du na internet a sem na nem asi 7min a najednou mi přestal jet vetraček a asi po 1minute se mi PS3 vypnulo.

Po zapnuti mi nekdy najede hlavni obrazovka a zase se vypne(zapipa,blika červene a modře a zelene) po vypnutí (zapipaní) se rozblika cervene.

Chcu se zeptat jestli to je YLODa nic s tim už nepujde nebo jen přehřivaní a koupím novou pastu a jedu dál?

Video: http://www.stream.cz/video/542003-ps3-problem-ylod

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

8 odpovědí na tuto otázku

Recommended Posts

  • 0

pokud se ti netočí ventilator tak jednoduše ho lze vymenit za jiny a pokud je to neco v PS3 s regulaci ventilaotru tak jedine tam dát svuj ventilator a regulovat si otacky sám no , YLOD je YELLOW light of dead kdy je zavažná hadwerová chyba pokud se vypiná a bliká červený svetlo tak je pouze přehrátý což delá to že se netočí ten ventilator , co se tyče ty pasty tak se jí tam musí dát víc jak do PC na to bacha

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpověď na tuto otázku...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu