Přejít na obsah
  • Vytvořit účet
  • 0

Volant...Logitech G920 vs. Thrustmaster TX


Hráč123

Otázka

Zdar panove ridici....jiz nejaky patek brazdim Forzu 4 na xboxu 360 a doslo na cas ze bych rad udelal krok o uroven vys s Forzou 5/6 na Xone a s tim se poji samozrejmne novy volant...

Co se specifikaci tyka tak nejake znalosti o obou mam. Jedna se mi predevsim o cenu kdy G920 mohu mit za necelych 7000 zatimco TX sada s T3PA pedaly pripadne kozenym vencem by prisla na 11 000. Porad se neumi rozhodnout zda jit do G92o i pres stare technologie a 8bit pedaly nebo si priplatit a dostat brushless thrustmaster s lepsimi pedali ...dalsi vec je saltr..zase je to priplatek 1500 vs 3000...co jsem tak odsledoval tak ta Thrusmaster radicka je paradni zatimco Logiteh ma par musek a pusobi vic jako hracka..

Vec je ta ze do ted jsem jezdil na volantu od MS ktery ma daleko do specifikaci jednoho nebo druheho a neumim se rozhodnout zda ten priplatek za to stoji nebo ne protoze tak jako tak to bude obri skok...

Co me jeste napada je mozna ruzna podpora zavodnich titulu coz by mohlo byt taky rozhodujici..protoze netusi jak se Logitech o volant stara zatimco Thrustmaster porad vydava nove vence,pedaly apod...

Pokud by nekdo mohl porovnat pripadne z vlastni zkusenosti poradit tak by mi mozna ulehcil rozhodovani...predem diky a pic..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

0 odpovědí na tuto otázku

Recommended Posts

Zatím je tato otázka bez odpovědi

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpověď na tuto otázku...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu