Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Doporučte hru na lanpárty


Cassper

Recommended Posts

Zdravím. Takže situace se má následovně, s kamarádem jsme se urvali od rodin, což v našem věku (35+) už není tak jednoduché jako když člověk "studuje" na VŠ a podobně :) a budeme mít týden lanpárty jako jsme to dělávali dříve. ... Protože vím, že další si budeme moct dovolit třeba za půl roku až rok, tak není moc prostor na chyby co se výběru her týče. ... Něco už máme vybráno, ale něco bych si klidně nechal doporučit. 

PC:

Company of Heroes 2 - pro nás tutovka, RTS hrajeme od dob Duna 2 a konkrétně tuto již od vydání před skoro 4 lety ?

 

Xbox one:

Division - já jsem dohrál na PC hned po vydání, ale kamarád nehrál a tak si to s ním v COOPu rád projdu znova. Divison zároveň dostalo přednost před Borderlands (všechny jsem dohrál, ale kamarád ne) a Destiny (nehráli jsme ani jeden).

Gears of War 4 - mód horda je naše srdcovka, takže zde taky nějaký čas padne.

Castle Crashers remastered - před časem jsme si neskutečně užili u BroForce a tak jsem hledal něco podobného. A v rámci daného "mlátičkového" žánru se mi zdají CastleCrashers jako nejlepší volba (ani jeden jsme to zatím nehráli)

Jako záloha je tam NBA basket a SW battlefront, ale myslím, že ani na jedno nedojde (oboje jsme si občas zahráli).

 

Mno a moje otázka je, jestli prostě není nějaká extra pecka pro dva, kterou opomíjím  ? ... Neberu Lego  hry (i když jsem si u nich taky užil dost srandy), mlátičky ala Street Fighter nebo Mortal Kombat.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

 

před 4 minutami, majkom napsal:

kolik vas bude? jen dva?

Budeme dva. Jen na Company of Heroes se případně přes Steam z domova připojí další kamarádi když budou mít chvíli a děti a manželky usnou :)

 

před 12 minutami, CiD napsal:

PC problém není, to tam oba mít budeme :) ... Jen moc na PC nevím co. ... Takovýchto seznamů jsou spousty, to už jsem poctivě googloval :) ... Mě spíš jde o to, že místní komunita by měla nějaký tip.

 

Osobně třeba uvažuju i o Diablo III. Sice jsem to dohrál hned po vydání, ale odreagovačka pěkná. Problém je, že to je vlastně "grinding", tj. stejný princip jako Division. I když samozřejmě jedno je fantasy a druhé polo-scifi z NewYorku.

Primárně mi šlo prostě o to, mít několik žánrů. Máme real time strategii, máme střílečku, máme akční hopsačko/mlátičku, máme sport. ... Ale místo na ještě jednu hru (když počítám jak dlouho trvá jednotlivé hry dohrát) nám zbývá.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jen když píšeš o Castle Crashers tak ti poradím spíš Battleblock theater - novější hra od stejných vývojářů. Dle mě nejlepší COOP hra ;)

totální srdcovka, na této hře jsem i v mp nahrál snad nejvíce hodin ze všech her - bohužel jen na Xbox a PC 

 

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak podle videí na youtube mě to moc nenadchlo, ale děkuju.

Spíš fakt hledám nějakou více "mlátičku/střílečku" ... Ala dříve Contra, Metal Slug, Ninja Želvy, Knights, Final Fight, Punisher, Golden Axe ...

Kamarád doporučoval cosi teď novýho na tomto principu, ale teď nevím, buď ta hra má Ruské vývojáře, nebo je Ruskem inspirovaná. Ale už si napamatuju jméno :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

L4D jsem taky nikdy nepřišel na chuť, ale děkuju :)

 

Prosím, neberte si to nikdo špatně když Váš tip odmítnu, ale jak říkám, času na hraní není tolik, tak chceme pouze "sázku na jistotu" :)

 

před 1 minutou, CiD napsal:

Co treba how to survive?

Vida, to myslím na Steamu mám, ale ještě jsem se k tomu nedostal :) ... To nevypadá špatně.

I když v tu chvíli si říkám, jestli teda nesáhnout po tom Diablo III, protože mi to přijde podobné, jakože iziometrická "drtička myši" :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Před hodinou, jirik napsal:

ja bych doporucil Worms :-) i kdz to se da hrat na jednom Xboxu

Vida, tahle klasika mě vůbec nenapadla :)

 

Před hodinou, Karllan napsal:

My když jsme se slezli s Xboxy, tak jsem pařili coop Halo 5, Cod BO3, BF1 nebo Rocket league :D

U CoDBO3 by nás asi bavil ten Zombie mód. ... A BF1 vypadá skvěle, ale tam bychom se mezi těmi všemi hráči ztratili.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu