Jump to content
  • 0

Jak mate resene/upravene Wii?:))

Thomas0046
 Share

Question

Cauec, jak mate resene Wiicko ? A jakej loader pouzivate ??? :) Ja pouzivam Wiiflow, a pres priiloader jsem si nastavil at mi nikdy nenajizdi system menu, ale jde to rovnou do Wiiflow, to same kdyz vyjedu ze hry tak do Wiiflow...:) Ma to aji podporu spousteni kanalu z Wiicka, takze se z toho muzu rychle dostat na net a take jsem si sehnal forwardery k Mplayer CE(prehravani hudby a filmu) a Wiiradio(internetove radio), takze tyhle vecicky taky muzu spustit rovnou z Wiiflow :bash:

Do HBC se dostanu pouhym stiskem tlacitka Home

Takze ja jsem maximalne spokojen, svoje Wii jsem dotahl k dokonalosti :D 8) Wiicku zdar a Vam tez parani ;)

9 answers to this question

Recommended Posts

• 0

Wiiflow je program podobny treba USB Loader GX nebo Configurable USB loader, akorat ma par funkci navic, ktere zrovna vyuziju, treba jako pristupovani do Channelu ze system menu atd. :) (+prelozil jsem si jej do cestiny, kdyby mel nekdo zajem, upnu ;))

a priiloader je take program, pouziva se k ochrane Wii proti bricknuti, a umi par zajimavych vychytavek, treba aby Ti po spusteni konzole nenajelo system menu, ale hned jakykoliv program ktery si zvolis, a treba ze hry Ti to do nej zpatky vyjelo, takze je to vhodne kdyz mas treba deti(nebo rodice:D), zapnou konzoli a hned vidi hry ktere muzou hrat, vypnou hru, a vrati se zpet do jejich vyberu ;)