Přejít na obsah
  • Vytvořit účet
  • 0

Kinect na xbox-rada


Farman

Otázka

Ahoj,koupil jsem si kinect ale ted nevim jestli jsem neudelal velkou chybu,ze jsem vyhodil 6000 jen tak a kinect budu muset prodat.

Takze bych jsem mel par otazek.Ta prvni jestli se da kinect pripojit ke starsimu xboxu(nekde jsem cetl,ze ano).To je hlavni otazka.

Dalsi dotaz je jestli jde kinect+hry na FLASHNUTY xbox?zkousel jsem vypalit hru a zapnout ji v xboxu,ale chtelo to po me update.KDyz jsem dal ne tak se mi ta hra nechtela rozjet.Na internet nemuzu kvuli flashu.

Takze ted mam strach,ze to bdue po me chtit update,nepojede na flashnuty xbox a vyhodil jsem 6000 :-(

prosím poradte,jestli je nejaka moznost ..

Dííky moc

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

2 odpovědi na tuto otázku

Recommended Posts

  • 0

Samozřejmě jde připojit ke staršímu xboxu a i flashnutému .

stáhni tohle :

http://www.uloz.to/6761895/2-0-12611-0-zip

Pomocí WinRaru to rozbal a dej soubor„ SystemUpdate “ na flešku .

Flešku zastrč do vypnutého xka a xko zapni .

Mělo by ti to nabídnout , jestli chceš update.

Dej yes a nahraje se update dashboardu do xka .

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

paldo: na starsie X360 je adapter v baleni samotneho Kinectu...so Slimkom tento adapter nie je... http://www.ign.com/blogs/Hokenweazen/2010/11/14/microsoft-kinect-for-the-xbox-360/

Ja mam pocit, ze skor si asi vyhodil peniaze nie kvoli pripojeniu a "nemoznemu" hraniu palenych kinect hier, ale ze ta tie kinect hry rychlo unudia ak ich budes chciet hrat iba sam :D Kinect je na rodinnu zabavu, alebo s kamaratmi. Nehladiac na to, ze vyzaduje dostatocny priestor.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpověď na tuto otázku...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu