Přejít na obsah
  • Vytvořit účet
  • 0

Ban?


ctwereczz

Otázka

zdarec vsem. koupil jsem na aukru x360 bazar za 2jku s pul rocni zarukou. xbox slape, ale zaboha se nemuzu dostat na live. hrat po netu nepotrebuju, ale chtel jsem si koupit par her pres store a nemam se tam jak dostat..

xko je pripojene normalne k netu.. ukazuji se mi nabidky her, ale kdyz na nakou treba kliknu, objevi se hlaska viz foto..

na errorhelpu jsem se docetl, ze mam prenastavit ucet v kolonce "privacy" no jak v settings chci najet na privacy, je na ni zamek! neda se na ni kliknout.. to same account a profile..

je to ban? da se kdyztak jinou cestou dostat hra ze store do konzole? chci si zahrat crysis 1cku..

diky moc za odpovedi..

 

1.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

4 odpovědi na tuto otázku

Recommended Posts

  • 0

no ale prave co to je? live normalne funguje (jako ne u me na konzoli, ale jakoze nemaj zadny vypadek).

hry ze store se mi v konzoli zobrazuji. jen kdyz na ni kliknu, nebo kdyz kliknu na youtube, i explorer.. zacnou vyskakovat chybove hlasky.. a profile, account a privacy mam v sedem a nelze kliknout..

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpověď na tuto otázku...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu