Přejít na obsah
  • Vytvořit účet
  • 0

Mohl bývalý přítel na své PS4 odstranit můj uživatelský účet?


marketa s

Otázka

Ahoj, s bývalým jsme na jeho konzoli PS4 každý hráli pod svým účtem. Já si teď po 2 letech taky kupuju PS4 a tak by mě zajímalo, jestli řešit, zda můj účet na své konzoli odstranil. Mohl by to vůbec udělat, pokud nezná mé přihlašovací údaje? Dočetla jsem se, že hry je možné hrát pod jedním účtem na dvou konzolích, ale nelze se přihlásit na obou zároveň. Nemohlo by se tedy stát, že bude můj účet někdy využívat a já se tím pádem nepřipojím? Děkuji a předem se omlouvám, pokud se ptám hloupě :-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

4 odpovědi na tuto otázku

Recommended Posts

  • 0
  • Junior Moderators

Pokut nezná heslo tak se na účet nepřihlásí, tudíž pokut budeš připojena na net účet pojede normálně i když jako primární je nastaven na jiné ps4ce. Na webu je možnost jednou za 1/2 roku odebrat všechny primárně aktivované zařízení. Doporučím změnit heslo a bude cajk.

Pokut nezná heslo tak se na účet nepřihlásí, tudíž pokut budeš připojena na net účet pojede normálně i když jako primární je nastaven na jiné ps4ce. Na webu je možnost jednou za 1/2 roku odebrat všechny primárně aktivované zařízení. Doporučím změnit heslo a bude cajk.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

Dekuji, v uctu na PStore jsem nasla záložku Devices a možnost Deaktivate, ale píšou, ze to lze pouze z konzole samotné - to asi nebude ono (odebrat primárně...)? Ještě se zeptam asi hloupě - je šance že můj účet bývalý z konzole odstranil, aby mu tam pořád nesvitilo moje jméno? Nebo mě tam chudak bude vidat po každém zapnuti :-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

Přihlaš se svým PSN účtem na http://account.sonyentertainmentnetwork.com 
- běž na záložku "Account" 
- vyber "Media and Devices"
- vyber "Deactivate all"

Zadej si svou herní přezdívku zde, dej update user a uvidíš svoje trofeje. Pokud by měl přístup na tvůj účet a hrál na něm, tak bys to poznala podle trofejí.

Jinak "svítit online" mu budeš pouze v případě, že ho máš v přátelích a v tom případě ho můžeš z přátel jednoduše smazat. Pokud tvůj účet ze své konzole nesmazal, tak po těchto krocích mu tam bude naprosto k ničemu.

A změň si heslo, jak radí kolega.

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpověď na tuto otázku...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu